phofo ea konjac ea tlhaho e ntšoang phofo ea glucomannan | Ketoslim Mo
Phofo ea Konjacke mofuta oa faeba e qhibilihang lijong, e tšoanang ka sebopeho le ts'ebetso ea pectin. E na le glucomannan haholo-holo, e entsoeng ka glucose le mannose subunits. E hola haholo libakeng tse futhumetseng tsa Asia, joalo ka Sichuan, Yunnan, Chongqing, jj.
Phofo ea konjac ke lijo tsa tlhaho tse hloekileng, tse se nang mebala e kotsi le lintho tse bolokang bophelo bo botle ba batho. E sebelisoa ka setso diresepeng tsa lijo, tsa Sechaenakonjac tofue entsoe ka motsoako ona 'me e ruile ka faeba le protheine ea lijo, empa joale e sebelisoa e le mokhoa o mong oa ho theola boima ba 'mele. E ka boela ea fokotsa maemo a tsoekere maling. Karolo ea ho theola boima ba 'mele.
Ponahalo: phofo e tšoeu
Mokhoa oa ho omisa: ho omisa ka spray le ho omisa ka ho hoamisa
Tatso: Tatso e ncha ea konjac
Bophelo ba lishelefo: Likhoeli tse 12
phofo ea glucomannan e eketsang lijo
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | phofo ea konjac-Ketoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 25KG |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | gluten/mafura/ha e na tsoekere, khabohaedreite e tlase/ |
| Mosebetsi: | ho theola boima ba 'mele, ho theola tsoekere maling,li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 103. OEM le ODM le OBM lia fumaneha 4. Mehlala ea mahala 5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 680KJ |
| Tsoekere: | 0g |
| Mafura: | 0 g |
| K'habohaedreite: | 0g |
| Sodium: | 50 mg |
Boleng ba Phepo
Sebaka se Loketseng sa Lijo--Lijo tse Phelisang Hantle
E thusa ho theola boima ba 'mele
Likhalori tse tlase
Mohloli o motle oa faeba ea lijo
Faeba ea lijo e qhibilihang
Fokotsa hypercholesterolemia
E lumellana le Keto
Hypoglycemia e phahameng
Phofo ea konjac ea tlhaho ke eng?
| Mohato oa 1 | Li-noodle tsa phofo ea konjac li tla ka mefuta e fapaneng 'me li bōpiloe ka motso oa semela sa konnyaku imo, e leng semela se kang yam ea naha se tsoaletsoeng Asia. Motso oa semela o na le metsi a mangata le faeba. Phofo ea meroho e tsoang semeleng sena e bitsoa konjac flour. |
Ithute Haholoanyane ka Lihlahisoa tsa Ketoslim Mo
Lipotso Tse Botsoang Khafetsa
Nako e Potlakileng ea ho Romela Li-noodle tsa Konjac ke Eng?
Na ho na le Li-noodle tsa Konjac tse netefalitsoeng ke Halal?
Na U ka Fana ka Tlhahisoleseling ka Li-noodle tsa Konjac tsa Hang-hang?
Ke Litifikeiti life tse Hlokahalang bakeng sa ho Romela Konjac kantle ho naha ho ea Bochabela bo Hare?
Nka Fumana Li-noodle tsa Konnyaku tsa Boleng bo Holimo, tse se nang Mafura a Mangata Hokae?
Hantle-ntle konjac ke eng?
Lentsoe kapa lebitso konjac le ka ’na la se ke la tloaeleha ho batho ba bang, e leng se makatsang ha re nahana hore le tsoa linaheng tsa Asia. Konjac ke semela se fumanoang Chaena le Asia Bochabela le Boroa-bochabela, empa bakeng sa li-supplement tsa lijo, litholoana tsa konjac hangata li fetoloa phofo ebe li sebelisoa lijong tse fapaneng tsa konjac tse kang li-noodle tsa konjac, raese ea konjac, tofu ea konjac, lijo tse bobebe tsa konjac, jj.
Konjac e fumaneha seoelo haholo Bophirima mme ha ho tsejwe hore na e etsa eng, ntle le bafepedi ba ikgethileng ka ho rekisa phofo, ba ka nna ba se fumanehe kapa ba se fumanehe sebakeng sa heno ntle le haeba o ba reka inthaneteng.
Glumannan ke eng?
Ha o batla ditlatsetso tse entsweng ka konjac, o ne o tla nahana hore di tla bitswa "Phofo ya konjac ya tlhaho." Glucomannan ke faeba e fumanwang ho konjac, mme phofo eo ho thwe e na le melemo e mengata ya bophelo bo botle e monate. Ka hona, phofo e entsweng ka ho sebedisa konjac e ngolwa ka difaeba tseo e nang le tsona, eseng ke semela.



