Reise ea Keto e nyenyane ea Mo | Reise ea Shirataki Konjac | Ha e na gluten, Reise ea lik'hilojule tse tlase, e mosa ho Keto
Lintho tsa tlhahoRaese ea Konjac:Raese ea Konjacha e na lik'habohaedreite. E entsoe ka lintho tsa tlhahophofo ea konjacle faeba ea oat, ke mokhoa o mong o se nang gluten le oa tlhaho ho fapana le raese e tloaelehileng ho u thusa ho laola boima ba 'mele oa hau. Konjac e na le motsoako oa bohlokoa haholo-glucomannanGlucomannan e pakiloe ka saense hore e u thusa ho laola takatso ea lijo ka ho etsa hore u ikutloe u khotše nako e telele.Raese ea Konnyakue na le lik'hilojule tse tlase, ha e je lijo tsa vegan, ha e na mafura, ha e na tsoekere, ha e na koro, 'me e na le fiber e ngata lijong, e leng se etsang hore e be khetho e ntle ka ho fetisisa har'asebaka sa lijolijo.
E lemofani oa thepa ealijo tsa konjac, re ikemiselitse ho fa bareki lijo tse phetseng hantle le tse monate ka lilemo tse ngata. Mefuta e fapaneng e kang raese ea konjac,li-noodle tsa konjac orlijo tse bobebe tsa konjacke liphetho tseo re li fihletseng hona joale, 'me re ntse re batla menyetla e mengata ea ho ja lijo tse phetseng hantle. Rea u amohela ho ikopanya le rona.
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 21kJ |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0g |
| K'habohaedreite: | 1.2g |
| Sodium: | 7mg |
Li-tag tsa Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Raese ea Konjac ea tlhaho |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Metsi, Phofo ea Konjac |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | Ha e na gluten/ Protheine e tlase/ |
| Mosebetsi: | ho theola boima ba 'mele, ho theola tsoekere maling,li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea ho emisa ho le mong Chaena 2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 3. OEM & ODM & OBM ea fumaneha 4. Mehlala ea mahala 5. MOQ e tlase |
Hape botsa?
Raese ea Konjac, e tsejoang hape e le raese ea shirataki, ke sebaka sa raese e entsoeng ka phofo ea konjac. E ananeloa ka lebaka la faeba e ngata le lik'hilojule tse tlase.
Reise ea Konjac e tumme har'a batho ba latelang lijo tse nang le lik'habohaedreite tse tlase kapa ketogenic hobane e na le lik'habohaedreite le lik'hilojule tse tlase haholo. Hape ha e na gluten ebile ha e na vegan, e leng se etsang hore e lokele mefuta e fapaneng ea lijo tseo u li ratang.
Raese ea Shirataki e etsoa haholo-holo ka konjac glucomannan, e leng mofuta oa faeba ea lijo e ntšoang ho konjac yam (Amorphophallus konjac). Faeba ena e kopanngoa le metsi 'me ka linako tse ling karolo e nyane ea calcium hydroxide kapa ntho e' ngoe ea alkaline ho etsa ntho e kang gel, e ntan'o bōptjoa hore e be lithollo tse kang raese.
Tjhe, ha e na tatso.
E, ke sebaka se phethahetseng sa raese bakeng sa batho ba ratang lijo tse tšoanang.
Ha e na mafura 'me ke 5Kcal feela, 3.2g ea lik'habohaedreite ka ho sebeletsa, e loketse lijo tsa keto.
Fektheri ea Ketoslim Mo
Lintho tse ling tseo u ka li hlahlobang
Batho ba boetse ba botsa
Ketoslim mo Co., Ltd. ke moetsi oa lijo tsa konjac tse nang le lisebelisoa tsa tlhahlobo tse hlomelitsoeng hantle le matla a tekheniki a matla. Ka mefuta e mengata, boleng bo botle, litheko tse utloahalang le meralo e metle, lihlahisoa tsa rona li sebelisoa haholo indastering ea lijo le liindastering tse ling.
Melemo ea rona:
• Phihlelo ea indasteri ea lilemo tse 10+;
• Sebaka sa ho lema sa disekwere tse fetang 6000;
• tlhahiso ea selemo le selemo ea lithane tse 5000+;
• Basebetsi ba fetang 100;
• Linaha tse fetang 40 tse romelang thepa kantle ho naha.

Na li-noodle tsa konjac li mpe ho uena?
Tjhe, e entswe ka faeba ya dijo e qhibilihang metsing, e thusang ho theola boima ba mmele.
Ke hobane'ng ha motso oa konjac o thibetsoe Australia?
Leha sehlahisoa se reretsoe ho jeoa ka ho hatella setshelo ka bonolo, moreki a ka monya sehlahisoa ka matla a lekaneng ho se kenya ka ntle ho trachea ka phoso. Ka lebaka la kotsi ena, European Union le Australia li ile tsa thibela jeli ea litholoana ea Konjac.
Na li-noodle tsa konjac li ka u kulisa?
Tjhe, e entsoe ka motso oa konjac, e leng mofuta oa semela sa tlhaho, konjac noodle e phehiloeng hantle e ke ke ea u ntša kotsi.
Na li-noodle tsa konjac ke tsa Keto?
Li-noodle tsa Konjac li bonolo ho ja. Li na le metsi a 97% le faeba ea 3%. Faeba ke k'habohaedreite, empa ha e na phello ho insulin.






