Konjac rice keto | Ketoslim Mo oat konjac rice | shirataki diabetics food
Mabapi le ntho
Mefuta ea raese ea lijo-thollo tse mahareng e na le starch e tlase ha e bapisoa le raese ea lijo-thollo tse khutšoane, eo, ho latela mokhoa oa ho pheha le mofuta oa raese, e ka fellang ka sebopeho se boreleli ho feta se khomarelang lijaneng. Mefuta e meholo ea lijo-thollo tse mahareng e sebelisoang risotto ke raese ea Carnaroli le arborio.
Raese ea Konjac Keto: KonjacRaese ea perela ea oat, e tsejoang hape e leRaese ea Mohlolo or Shirataki Rice, ke lijo tse amohelang keto 'me li boetse li loketse batho ba nang le lefu la tsoekere. E entsoe kamotso oa konjac, e ruile kakonjac glucomannan.
Raese ea Konjac Oate eketsa phofo ea oat ho raese ea konjac ea motheo, e e fa tatso le faeba ea oats. Ke raese e phethahetseng e nkelang sebaka lijo tsa keto le tse nang le lik'habohaedreite tse tlase. Konjac e entsoe ka metsi a 97% le faeba ea limela ea konjac ea 3%. Ke lijo tsa tlhaho tse nang le lik'hilojule tse tlase, hape ha e na mafura a mangata ebile ha e na tsoekere, 'me e boetse e loketse batho ba nang le lefu la tsoekere ho e sebelisa e le lijo tsa mantlha.
•Likhalori tse tlase/Mafura/Lik'habohaedreite
• E se nang gluten
• Batho ba nang le lefu la tsoekere
Sena ha se bolele hore o ke ke wa natefeloa ke dijo tse monate ha o ntse o itima dijo. Konjac Oat Pearl Rice e ka kgotsofatsa takatso ya hao ya dijo le ditlhoko tsa hao tsa ho theola boima ba mmele. Dihlahiswa tsa rona kaofela di netefaditswe ke mekgatlo e nang le matla jwalo ka HACCP, IFS, BRC, jj., mme polokeho le bophelo bo botle di dula di etelletswe pele.
MOKHOA OA HO SEBELISA/HO JEOA:
Li-tag tsa Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Raese ea perela ea oat ea Konjac |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Metsi,Phofo ea Konjac |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | e se nang gluten/ Protheine e tlase/faeba e ngata |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea ho emisa e le 'ngoe Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 3. OEM le ODM le OBM lia fumaneha 4. Mehlala ea mahala 5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 37kJ |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0.46g |
| K'habohaedreite: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
- Hala lilae tsa konofolo ka oli ea avocado ho fihlela li fetoha sootho bo bofubelu bo bobebe
- Beha oli ea konofolo ka thoko, u siee likhabapo tse 0.5 feela ka paneng e nang le botoro e hloekisitsoeng ea ghee.
- Pheha raese ea shirataki e nang le lik'habohaedreite tse tlase ka letsoai le pepere ho fihlela raese e qala ho hlaba.
- Sutumelletsa raese ka thoko 'me u kenye li-amino tsa kokonate ebe u tlotsa raese holim'a soso.
- Sutumelletsa raese ka thoko 'me u kenye mahe a qhibilihisitsoeng ho etsa mahe a bonolo a qhibilihisitsoeng
- Lahlela mahe 'me u a koahele ho fihlela a se a sa hlole a phalla.
- Khabisa ka li-chives, li-chips tsa konofolo tse halikiloeng, 'me u sebeletse oli ea konofolo ka thoko!
Lintho tse ling tseo u ka li hlahlobang
Batho ba boetse ba botsa
konjac Food ke eng | Ketoslim Mo
mokhoa oa ho etsa konjac| Ketoslim Mo
Phello ea bokaholimo ba konjac oat e na le eng | Ketoslim Mo
Ke hobane'ng ha konjac e bitsoa lijo tse ntle ka ho fetisisa tsa phepo | Ketoslim Mo
Na ho kotsi ho ja li-noodle tsa Shirataki tse se nang likhalori tse se nang lik'habohaedreite letsatsi le letsatsi? Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. ke moetsi oa lijo tsa konjac tse nang le lisebelisoa tsa tlhahlobo tse hlomelitsoeng hantle le matla a tekheniki a matla. Ka mefuta e mengata, boleng bo botle, litheko tse utloahalang le meralo e metle, lihlahisoa tsa rona li sebelisoa haholo indastering ea lijo le liindastering tse ling.
Melemo ea rona:
• Phihlelo ea indasteri ea lilemo tse 10+;
• Sebaka sa ho lema sa disekwere tse fetang 6000;
• tlhahiso ea selemo le selemo ea lithane tse 5000+;
• Basebetsi ba fetang 100;
• Linaha tse fetang 40 tse romelang thepa kantle ho naha.
Na li-noodle tsa konjac li mpe ho uena?
Tjhe, e entswe ka faeba ya dijo e qhibilihang metsing, e thusang ho theola boima ba mmele.
Ke hobane'ng ha motso oa konjac o thibetsoe Australia?
Leha sehlahisoa se reretsoe ho jeoa ka ho hatella setshelo ka bonolo, moreki a ka monya sehlahisoa ka matla a lekaneng ho se kenya ka ntle ho trachea ka phoso. Ka lebaka la kotsi ena, European Union le Australia li ile tsa thibela jeli ea litholoana ea Konjac.
Na li-noodle tsa konjac li ka u kulisa?
Tjhe, e entsoe ka motso oa konjac, e leng mofuta oa semela sa tlhaho, konjac noodle e phehiloeng hantle e ke ke ea u ntša kotsi.
Na li-noodle tsa konjac ke tsa Keto?
Li-noodle tsa Konjac li bonolo ho ja. Li na le metsi a 97% le faeba ea 3%. Faeba ke k'habohaedreite, empa ha e na phello ho insulin.





