Seneke se tsebahalang sa Konjac (latiao e monate) Mpa ea moriri oa meroho e chesang | Ketoslim Mo
Tsena li monate haholo. Li na le tatso e monate, mohlomong joalo ka octopus kapa squid, le motsoako o motle oa linoko. Hape li na le lik'hilojule tse tlase haholo, li ka ba 20 ka pakete, Lebokose la mekotla e 20 e menyenyane, ho bonolo haholo ho e jara, kahoo ke lijo tse ntle tse nang le lik'hilojule tse tlase ho u tlatsa.
Re na le litatso tse 4 bakeng sa seneke sena:
Tatso ea pepere e halikiloeng: 22g ka mokotlana o monyane, 11kcal ka mokotlana;
Lijo tse bobebe tse nang le tatso ea pitsa e chesang ke ligrama tse 22 ka mokotlana o monyenyane, 'me mokotlana o mong le o mong ke 24Kcal feela;
Tatso ea Sauerkraut: mokotlana o mong le o mong o monyane o na le ligrama tse 22, mokotlana o mong le o mong o na le 15Kcal feela;
Bakeng sa lona bao le so kang la ja dijo tsena tse bobebe tsa konjac, ke le kgothaletsa ho leka di-pickle tse se nang dinoko le di-hotpot ka lekgetlo la pele, athe di-pepper tse nang le dinoko le dijo tse bobebe di baba ebile di a teneha.
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | KONJAC SNACK - Ketoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 20g |
| Motsoako oa Motheo: | Metsi, Phofo ea Konjac, Pepere e nang le asene (pepere ea nyalothe), oli ea peo ea rapeseed, starch, letsoai le jeoang, pepere, tsoekere e tšoeu, linoko, tomoso e ntšitsoeng, Lijo tse ling (sodium glutamate, 5 '-taste nucleotide disodium, lactic acid, acetic acid, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, Citric acid, sodium lactate), essence e jeoang |
| Nako ea ho boloka: | Likhoeli tse 9 |
| Likaroloana: | gluten/mafura/ha e na tsoekere/khabohaedreite e tlase |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena 2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 3. OEM le ODM le OBM lia fumaneha 4. Mehlala ea mahala 5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 482kJ |
| protheine | 0g |
| Mafura: | 9.4g |
| K'habohaedreite: | 5.2g |
| Faeba ea lijo | 5.7g |
| Sodium: | 926mg |
U ka 'na ua rata hape
U ka 'na ua botsa
1. Seneke sa Konjac ke eng?
Konjac, Konjac ea boholo-holo ke mofuta oa semela sa alpine se melang ho potoloha Sichuan Basin. Karolo ea eona e ka sehloohong ke konjac gluomannan ke faeba ea lijo ea boleng bo holimo e qhibilihang metsing, faeba ea lijo e thusa ho boloka ts'ebetso e tloaelehileng ea mala a 'mele oa motho, ke ntho e nang le matla a fokolang, e tsejoang e le phepo ea bosupa ea 'mele oa motho, lijo tsa konjac tse entsoeng ke tatso ea Konjac gluomannan e matla, e tenyetsehang le e crispy, ke lijo tse loketseng batho ba ratang botle!
2, tlhahisoleseding ka sehlahisoa sa moriri o chesang oa meroho o nang le mpa?
Letšoao: KETOSLIM MO
Hase tsa tlhaho;
Sekhahla sa tlhaho: 22g ka mokotlana o monyane, 23Kcal feela ka mokotlana;
Tšimoloho ea cha: Chaena
Tatso: tatso ea pitsa e chesang, tatso ea pepere e halikiloeng, tatso ea k'habeche e halikiloeng, tatso e nang le linoko
Boholo ba sephutheloana: 16 * 15cm
Polokelo: Boloka sebakeng se pholileng le se omileng



