Lijo tse Loketse ho Jeoa | Sebaka sa Raese, Raese ea Konjac ea Hang-hang | Ketoslim Mo
Mabapi le ntho
Mokhoa oa raese ea konjac e potlakileng o tšoana le oa raese ea konjac, empa ke raese e omileng. U ka e qoelisa metsing a chesang metsotso e seng mekae pele u e ja. Raese ea Konjac e potlakileng e bonolo ebile e potlakile, 'me u ka natefeloa ke lijo tse monate ka metsotso e seng mekae feela. E loketse basebetsi ba ofisi le bareki ba jang ba le bang ho natefeloa ke lijo tse bonolo le tse potlakileng; empa raese ea konjac e na le molemo 'meleng oa motho. Motsoako o ka sehloohong oaKetoslimMo'sLihlahisoa tsa konjac ke motso oa konjac, o nang le limatlafatsi tse ngata. E na le glucomannan le faeba ea lijo, ha e na tsoekere 'me e na le lik'hilojule tse tlase haholo.
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Raese ea Konjac ea Halal ea Hang-hang |
| Motsoako oa Motheo: | Metsi, phofo ea Konjac |
| Likaroloana: | Lijo tsa Halal/Lijo tse nang le faeba e ngata/Lijo tsa Vegan/Tatso e monate |
| Mosebetsi: | Ho Fokotsa Boima ba 'Mele, Ho bonolo ho e jara, Sebaka sa Lijo tsa Meroho |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Boima bo kahare: | 230g |
| K'habohaedreite: | 31g |
| Sekhahla sa Mafura: | 7.2g |
| Bophelo ba Shelofo: | Likhoeli tse 12 |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea sebaka se le seng |
| 2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 | |
| 3. OEM ODM OBM e fumaneha | |
| 4. Mehlala ea mahala | |
| 5. MOQ e tlase |
| Lintlha tsa Phepo e Nepahetseng | |
| Litšebeletso tse 2 ka setshelo | |
| Boholo ba ho seha | Sephutheloana sa halofo (100g) |
| Chelete ka ho sebeletsa: | 212 |
| Likhalori | |
| %Boleng ba Letsatsi le Letsatsi | |
| Mafura ohle 7.2g | 12% |
| Kakaretso ea lik'habohaedreite 31g | 10% |
| Protheine 3.8g | 6% |
| Faeba ea Lijo 4.3g | 17% |
| Tsoekere e felletseng 0g | |
| Kenya 0g ea Tsoekere e Ekelitsoeng | 0% |
| Sodium 553mg | 28% |
| Ha se mohloli o moholo oa lik'hilojule tse tsoang mafura, mafura a khotše, mafura a trans, k'holeseterole, tsoekere, vithamine A, vithamine D, calcium le tšepe. | |
| *Liphesente tsa Litekanyetso tsa Letsatsi le Letsatsi li thehiloe lijong tsa lik'hilojule tse 2,000. | |
Melemo ea rona
LIJO TSA HALAL:Ketoslim MoRaese ea konjac ke halal 'me e latela litekanyetso tsa lijo tsa Boislamo. Sena se bolela hore bareki ba Mamosleme ba ka natefeloa ke lijo tsena tse monate tse lokisitsoeng ntle le ho tšoenyeha ka ho tsitsa ha tsona.
FAEBA E PHAHAMILENG: Raese ea konjac e potlakileng e ruile faeba ea lijo, e leng tlatsetso ea motheo bakeng sa ho boloka bophelo bo botle. Faeba e ngata e khothalletsa ts'ebetso e nepahetseng ea sistimi ea tšilo ea lijo, e thibela ho thibana, 'me e thusa ho laola tsoekere maling le maemo a k'holeseterole. Ka ho ja Raese ea rona ea Konjac, u ka eketsa habonolo tekanyo ea hau ea faeba ea lijo ho ntlafatsa bophelo ba hau ka kakaretso.
Meroho: Reise ea rona ea konjac ke lijo tsa meroho tse se nang lintho tse ling tse ekelitsoeng. Ena ke khetho e ntle bakeng sa ba latelang lijo tsa barati ba meroho. Hore na u morati oa meroho kapa motho ea batlang khetho ea vegan, Konjac Rice Moments ea rona e u fa lijo tsa mantsiboea tse nang le phepo ea vegan.
TLWAELO E MONATE: Reise ea rona ea konjac e potlakileng e na le tatso e monate le e babang, e tlisang phihlelo e khahlisang ea tatso ho ba ratang lijo tse babang. E babang e ka eketsa tatso lijong ha ka nako e ts'oanang e tsosa tlala le ho eketsa thahasello lijong. Haeba u rata lijo tse babang, reise ea rona ea konjac e tla u fa lijo tse chesang tse monate.
Setšoantšo se qaqileng
Mokhoa oa ho Pheha
Maemo a Sebetsang
Feme






