seneke sa konjac Ketoslim Mo sauerkraut tatso lijo tsa meroho 22g
Mabapi le ntho ena:
Konjacseneke: Seneke sa rona sa konjac se boetse se bitsoa LaTiao Chaena, sebopeho se tšoana le seneke sa WeiLong, 'me seneke sa rona sa konjac se entsoe ka motso oa konjac, Lijo tsohle tsa tlhaho tse phetseng hantle, tse tletsengfaeba ea lijo, sebopeho sa seneke se ne se tšoana le konjac eo e hlafunanglijeliBa ile ba kenya tee e nang le di-bubble, empa ena e ne e le "e monate" hanyane.
Mokhoa o mong oa litatso: Ho na le litatso tse 'ne tseo u ka li khethang, sauerkraut e nang le linoko le tatso ea pepere e halikiloeng, phutholla sephutheloana 'me u tla fofonela monko o monate, litatso tse fapaneng li u fa maikutlo a fapaneng, haeba u ka nka tatso e nang le linoko, leka e nang le linoko, haeba u rata tatso e bolila, leka.sauerkrauttatso.
Ho bonolo ho tla le yona: Pakete e nngwe le e nngwe e na le 22g (20g bakeng sa tatso e monate), o ka natefeloa ke seneke sa konjac lapeng mme haeba o batla ho se arolelana le metswalle kapa ho se tlisa le wena, se kenye feela ka pokothong, o natefeloe ke tatso e monate neng kapa neng le kae kapa kae!
MOKHOA OA HO SEBELISA/HO JEOA:
1. Phutholla sephutheloana.
2. E loketse ho jeoa.
Li-tag tsa Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Konjac snack sauerkraut tatso |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 22g |
| Motsoako oa Motheo: | Metsi, Phofo ea Konjac, Pepere e nang le asene (pepere ea nyalothe), oli ea peo ea rapeseed, starch, letsoai le jeoang, pepere, tsoekere e tšoeu, linoko, tomoso e ntšitsoeng, Lijo tse ling (sodium glutamate, 5 '-taste nucleotide disodium, lactic acid, acetic acid, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, Citric acid, sodium lactate), essence e jeoang |
| Nako ea ho boloka: | Likhoeli tse 9 |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea ho emisa ho le mong Chaena 2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 3. OEM & ODM & OBM ea fumaneha 4. Mehlala ea mahala 5. MOQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 295kJ |
| Protheine: | 1.1g |
| Mafura: | 3.2g |
| K'habohaedreite: | 4.5g |
| Faeba ea lijo | 7.2g |
| Sodium: | 1380mg |
Lipotso le Likarabo
Seneke sa konjac ke eng?
Ha o sheba ka lekhetlo la pele, motho a ka nahana hore seneke se entsoe ka squid kapa octopus. Empa ha e le hantle, seneke se entsoe ka phofo ea konjac. Li pakiloe ka bonngoe bakeng sa ho jeoa habonolo, kahoo u ka li tlisa kae kapa kae moo u batlang. Pakete ka 'ngoe e ka ba 26kcal feela, e leng se loketseng bakeng sa seneke.
Seneke sa Weilong ke eng?
Weilong Foods ke lets'oao la lijo tse bobebe le hlahisang le ho etsa li-noodle tse nang le linoko, lijo tsa leoatleng tse omisitsoeng, le letoto la lijo tse bobebe.
Weilong e monate hakae?
Tlhahisoleseding e Akaretsang ya Weilong Delicious Global Holdings.
Lintho tse ling tseo u ka li hlahlobang
Ketoslim mo Co., Ltd. ke moetsi oa lijo tsa konjac tse nang le lisebelisoa tsa tlhahlobo tse hlomelitsoeng hantle le matla a tekheniki a matla. Ka mefuta e mengata, boleng bo botle, litheko tse utloahalang le meralo e metle, lihlahisoa tsa rona li sebelisoa haholo indastering ea lijo le liindastering tse ling.
Melemo ea rona:
• Phihlelo ea indasteri ea lilemo tse 10+;
• Sebaka sa ho lema sa disekwere tse fetang 6000;
• tlhahiso ea selemo le selemo ea lithane tse 5000+;
• Basebetsi ba fetang 100;
• Linaha tse fetang 40 tse romelang thepa kantle ho naha.

Ngola molaetsa oa hau mona 'me u o romelle ho rona





