seneke sa konjac sa china seneke sa konnyaku (Tatso ea Hot pot) | Ketoslim Mo
Seneke sa konjac sa ChinaMetswako ke: metsi,phofo ea konjac、starch、oli ea meroho、chili、letsoai、tsoekere e tšoeu、Bophelo ba polokelo: Likhoeli tse 12; Boima ba 'nete ke 270g, bo bolokiloe sebakeng se pholileng le se omileng. U se ke ua e hatsetsa.
Lijo tse ngata tse se nang tsoekere tse nang le faeba e ngata tse ka fetoloang lijo tsa konjac tsa hang-hang lijo tsa konjac tsa seneke
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Chaenaseneke sa konjac-Ketoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 22g |
| Motsoako oa Motheo: | Metsi,Phofo ea Konjac, Pepere e nang le asene (pepere ea nyalothe), oli ea peo ea rapeseed, starch, letsoai le jeoang, pepere, tsoekere e tšoeu, linoko, tomoso e ntšitsoeng, Lijo tse ling tse ekelitsoeng (sodium glutamate, 5 '-taste nucleotide disodium, lactic acid, acetic acid, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, Citric acid, sodium lactate), essence e jeoang |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | gluten/mafura/ha e na tsoekere,khabohaedreite e tlase/ |
| Mosebetsi: | ho theola boima ba 'mele, ho theola tsoekere maling,li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 103. OEM le ODM le OBM lia fumaneha 4. Mehlala ea mahala 5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 456kJ |
| Protheine: | 1.1 g |
| Mafura: | 6.2g |
| K'habohaedreite: | 7.6g |
| Sodium: | 1026 mg |
Boleng ba Phepo
Sebaka se Loketseng sa Lijo--Lijo tse Phelisang Hantle
E thusa ho theola boima ba 'mele
Likhalori tse tlase
Mohloli o motle oa faeba ea lijo
Faeba ea lijo e qhibilihang
Fokotsa hypercholesterolemia
E lumellana le Keto
Hypoglycemia e phahameng
Seneke sa konjac ke eng?
| Mohato oa 1 | Motho a ka nahana hore seneke se etsoa ka ho sebelisa squid kapa octopus. Empa ha e le hantle, seneke se etsoa ka phofo ea konjac. |
Ithute haholoanyane ka lihlahisoa tsa Ketoslim Mo
Ngola molaetsa oa hau mona 'me u o romelle ho rona




