Wholesale Zero Carb 0 Fat Konjak Konnyaku Snack Jelly
Reka jeli e ntle ka ho fetisisa e se nang likhalori ka theko e tlase ka ho fetisisa?
U fihlile sebakeng se nepahetseng! Global Search ke sethala se sebetsang sa inthanete bakeng sa lihlahisoa le barekisi ho bapatsa lihlahisoa tsa bona le bakeng sa bareki ho reka thepa ea bona. Ka mefuta e mengata ea lihlahisoa ka lihlopha tse makholo, ke sebaka se le seng seo u ka emisang ho sona bakeng sa eng kapa eng eo u e hlokang.
Re sebetsa le likete tsa lihlahisoa tse etellang pele le barekisi ba tšepahalang ho u tlisetsa khetho e pharaletseng ea lihlahisoa.Ketoslim Mo, o tla bona mabenkele a semmuso le barekisi ba bang ba bangata ba ikemetseng ba rekisaLihlahisoa tsa 'nete tse 100%,ka bomong ba fana ka thepa le lits'ebeletso tse fihlelang litlhoko tsa moreki e mong le e mong. Ha ho tluoa tabeng ea ho reka jeli e se nang likhalori, ka sebele ha u na likhetho. Natefeloa ke poloko e kholo, litheolelo le boleng bo botle ha u reka jeli ea likhalori tse 0 hoketoslim Mobakeng sa theko le boleng.
Jeli ea hau ea Calorie e tla tlisoa habonolo monyako oa hau, kae kapa kae moo u leng teng, 'me ho tla khutlisoa ntle le mathata. Ho netefatsa boleng ba sehlahisoa le khotsofalo ea bareki ke ntho ea bohlokoa ho rona. Sheba mefuta e mengata ea jeli ea 0 calorie 'me u behe odara ea hau hona joale!
Haeba o batla tse theko e tlase kapa tse theko e tlaase Jeli ea lik'hilojule tse 0y, ruri o ka e fumana mona! Konnyaku e ka sebelisoa ka litatso tse peli tse fapaneng: perekisi le morara. Hahola moleng o nang le matheba holimo ho mokotla o monyane, extrusion e ka jeoa ka kotloloho, o se ke wa tshwenyeha ka ho ja jelly ho iketsa dihlong haholo, senotlolo ke faeba e nang le dikhalori tse 0, batho ba theolang boima ba mmele le se ke la e fosa!
Wholesale Zero Carb 0 Fat Konjak Konnyaku Snack Jelly
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Jeli ea Konjac |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 300g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | ha e na gluten/mafura/ha e na tsoekere, e na le lik'habohaedreite tse tlase/e na le faeba e ngata |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 3. OEM le ODM le OBM lia fumaneha 4. Mehlala ea mahala 5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 0Kcal |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0 g |
| K'habohaedreite: | 4.5g |
| Tsoekere | 0g |
| Sodium: | 0mg |
U ka 'na ua Rata Hape:
Sebaka se Loketseng sa Lijo--Lijo tse Phelisang Hantle





