Raese ea Shirataki e nang le Faeba ea Oat | Moetsi oa Raese ea KETO Konjac | Ketoslim Mo
Raese ea Konjac Oats: Metswako e meholo ke konjac (e ruileng kaglucomannan) le faeba ea oat, e nang le faeba e ngata lijong. Ha ho mafura, ha ho lik'habohaedreite, ha ho tsoekere, ke 9Kcal feela ka pakete.Raese ea Konjace boetse e tsejoa e leShirataki raeseHaeba o tšoenyehile ka lijo tse nang le lik'hilojule tse tlase, lik'habohaedreite tse tlase kapa tse se nang gluten, ha ho bolele hore o ke ke oa natefeloa ke lijo tse monate tsa raese. Raese ea oatmeal ea Konjac, e se nang tatso e khethehileng, e bolela hore o ka e ja. Motsoako o sa reroang o ke ke oa ama motsoako oa metsoako.
Ketoslim Moe tsepamisitse maikutlo ho beng morekisi oa thepa e ngatalijo tsa konjac. O ka reka thepa k'hamphaning ea rona ebe oa e aba. Bokhoni ba 'maraka ba lijo tsa konjac bo boholo haholo. Re tla boela re fane ka boiphihlelo bo bongata ba thekiso e le hore u ka nka karolo phetohong ea lijo tsa konjac.
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 37kJ |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0g |
| K'habohaedreite: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
Li-tag tsa Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Raese ea perela ea oat Konjac |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Metsi,Phofo ea Konjac |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | Ha e na gluten/Ha e na mafura/ha e na faeba e ngata |
| Mosebetsi: | ho theola boima ba 'mele, ho theola tsoekere maling,li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea ho emisa e le 'ngoe Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 3. OEM le ODM le OBM lia fumaneha 4. Mehlala ea mahala 5.MoQ e tlase |
Batho ba boetse ba botsa
Bakeng sa batho ba bangata, ho bolokehile, ho hlokahala hore ba shebe litaelo ka hloko.
Joalo ka ho theola boima ba 'mele, ho theola khatello e phahameng ea mali, le ho eketsa tekanyo ea fiber e hlokoang ke 'mele.
Miracle Rice ke raese ea shirataki e entsoeng ka phofo ea semela sa Konnyaku Imo (konjac).
Ha e na tatso ebile ea hlafuna.
Lintho tse ling tseo u ka li hlahlobang
Ketoslim mo Co., Ltd. ke moetsi oa lijo tsa konjac tse nang le lisebelisoa tsa liteko tse hlomelitsoeng hantle le matla a matla a botekgeniki. Ka mefuta e mengata, boleng bo botle, litheko tse utloahalang le meralo e metle, lihlahisoa tsa rona li sebelisoa haholo indastering ea lijo le liindastering tse ling. Melemo ea rona: • Phihlelo ea indasteri ea lilemo tse 10+; • Sebaka sa ho lema lisekoere tse fetang 6000; • Lithane tse fetang 5000 tsa tlhahiso ea selemo le selemo; • Basebetsi ba fetang 100; • Linaha tse fetang 40 tse romellang kantle ho naha.
Ke hobane'ng ha motso oa konjac o thibetsoe Australia?
Leha sehlahisoa se reretsoe ho jeoa ka ho hatella setshelo ka bonolo, moreki a ka monya sehlahisoa ka matla a lekaneng ho se kenya ka ntle ho trachea ka phoso. Ka lebaka la kotsi ena, European Union le Australia li ile tsa thibela jeli ea litholoana ea Konjac.
Raese ea konjac oat e na le lik'habohaedreite tse kae?
E na le ligrama tse 3 tsa lik'habohaedreite kaofela, lik'hilojule tse 10, le ligrama tse 0 tsa lik'habohaedreite tse hloekileng.
Tatso ea konjac oatmeal e joang?
Ha o e lokisa le ho e pheha hantle, oatmeal ha e na tatso. Raese e na le sebopeho se kang sa jeli, se kang sa metsi. Joalokaha ho hlalositsoe, monko o kang oa tlhapi o tsoa tharollong ea metsi e ka har'a sephutheloana, kahoo o lokela ho hlatsoa raese ho latela litaelo, ebe o hadika raese ka pane e omileng ntle le oli ho tlosa metsi ka botlalo pele o eketsa linoko.





