shirataki lasagna noodles 270 g konajc soybean batang noodle | Ketoslim Mo
Lasagna ea soya ea Shiratakie ka sebeletsoa ka litsela tse 'maloa: Ea pele, e le sefubapasta e tšesaane, hlatsoa lasagna habeli, e belise ka paneng metsotso e mehlano, tlosa li-noodle, u li tlohele li pholile, 'me u sebeletse ka soso. Ea bobeli, u ka boela ua pheha sopho, ua beha nama e se nang mafura le meroho e monate haholoanyane, pakete eali-noodle tsa konjacke 270g, karolo e kholo
Konjac noodle ea boleng bo holimo E ikemetseng e nang le shirataiki lasagne e nang le mokotla oa 270 g oa noodle e batang ea soya ea konajc
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Konjac SoyaLi-noodle tse batang tsa Konjac-Ketoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi 、phofo ea linaoa tsa soya |
| Likaroloana: | ha e na gluten/mafura/ha e na tsoekere, e na le lik'habohaedreite tse tlase/e na le faeba e ngata |
| Mosebetsi: | ho theola boima ba 'mele, ho theola tsoekere maling,li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 103. OEM le ODM le OBM lia fumaneha4. Mehlala ea mahala 5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 11Kcal |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0 g |
| K'habohaedreite: | 1g |
| Sodium: | 0mg |
Boleng ba Phepo
Sebaka se Loketseng sa Lijo--Lijo tse Phelisang Hantle
E thusa ho theola boima ba 'mele
Likhalori tse tlase
Mohloli o motle oa faeba ea lijo
Faeba ea lijo e qhibilihang
Fokotsa hypercholesterolemia
E lumellana le Keto
Hypoglycemia e phahameng
Mokhoa oa ho ja li-noodle tse batang tsa soya
| Mohato oa 1 | Mokhoa oa 1: hlatsoa ka metsi, ho latela tatso ea hau ea linoko tseo u li ratang, meroho, nama le tse ling li ka jeoa. Ho bonolo haholo ebile ho bonolo. Mokhoa oa 2: kamora ho bula mokotla, hlatsoa li-noodle metsotso e 3, pheha metsi ka pitseng, beha li-noodle ka pitseng, li belise metsotso e 5, li tlise ho bela, beha letsoai le linoko le lijana tse ka thoko ho li nka le ho li ja. Mokhoa oa 3: ho kenya pitsa e chesang Ba-Hinese ba khetha tsela eo ba jang pitsa e chesang ka eona. Hlatsoa lekhapetla le batang la linaoa pele, le behe poleiting, emela hore pitsa e chesang e bele, e phehe metsotso e 2, ebe u ka e ja. |




