Top-rated konjac fettuccine pure slim konajc pasta | Ketoslim Mo
Etsa lijo tsa Italy tse phetseng hantle, tse nang le lik'habohaedreite tse tlase ka boselamose bakonjac fettuccineTsena li ka shebahala li tloaelehilepasta ea fettuccine ea konjac, empa li molemo bakeng sa 'mele oa hau.
Karolo eali-noodle tsa konjace na le lik'hilojule tse hlano le ligrama tse tharo tsa lik'habohaedreite -- ha e bapisoa le ligrama tse ka bang 22 bakeng sa kamehlalasagna-- e le hore li lumellane habonolo le kemiso ea hau ea letsatsi le letsatsi.
Li-noodle tsa mohlolo tsa Konjacke tse ratoang haholo har'a batho ba jang meroho feela,ketogenicle batho ba jang lijo tse se nang gluten hobane ke e 'ngoe ea li-pasta tse nang le lik'hilojule tse tlase haholo 'me hape li thusa ka ho laola boima ba' mele.
Lasagna ea rona e tsebahalang haholo e na le sebopeho sa puo ea khale, kahoo ke khetho e phethahetseng ea ho monya lisoso le ho eketsa tatso ho Alfredo lasagna ea hau e nang le lik'hilojule tse tlase, chisi ea Parmesan, jj.
li-noodle tsa spaghetti tse hloekileng tsa konjac wrinkle fettuccine konajc tse ngata ntle le lik'hilojule tse ngata
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | konjac fettuccine-Ketoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | ha e na gluten/mafura/ha e na tsoekere, e na le lik'habohaedreite tse tlase/e na le faeba e ngata |
| Mosebetsi: | ho theola boima ba 'mele, ho theola tsoekere maling,li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 103. OEM le ODM le OBM lia fumaneha4. Mehlala ea mahala5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 5KCal |
| Tsoekere: | 0g |
| Mafura: | 0 g |
| K'habohaedreite: | 1.2g |
| Sodium: | 0 mg |
Boleng ba Phepo
Sebaka se Loketseng sa Lijo--Lijo tse Phelisang Hantle
E thusa ho theola boima ba 'mele
Likhalori tse tlase
Mohloli o motle oa faeba ea lijo
Faeba ea lijo e qhibilihang
Fokotsa hypercholesterolemia
E lumellana le Keto
Hypoglycemia e phahameng
U ka 'na ua rata hape
Konjac fettuccine ke eng?
Konjac fettuccine ke pasta e nang le lik'hilojule tse tlase e entsoeng ka konjac. Semela sa konjac ke meroho ea motso e nang le faeba e ngata e bitsoang glucomannan, e leng motsoako oa bohlokoa ho konjac fettuccine. Konjac fettuccine lasagna e pharaletse ho feta li-noodle tse tloaelehileng, Jwalo ka sehlahisoa se se nang gluten, konjac fettuccine ha e na starch e nang le lik'habohaedreite tse 0 tse hloekileng.
Ke hobane'ng ha konjac e tlatsa haholo?
Konjac e na le faeba e qhibilihang, ke glucomannan, e etsang hore motho a ikutloe a khotše ka lebaka la ho feta ha eona butle haholo ka har'a tšilo ea lijo 'me e bontšoa e fokotsa k'holeseterole le ho leka-lekanya tsoekere maling. Konjac e monate hakae ho latela hore na u e pheha joang.
Na pasta ea konjac Keto e loketse batho?
E, ka lebaka la 2 g feela ea lik'habohaedreite le lik'hilojule tse 5 ka karolo ea 83 g, pasta ea konjac e loketse batho ba ratang lijo tsa keto ba lakatsang ho ja pasta. Hape ke khetho e ntle bakeng sa ba latelang lijo tsa vegan kapa tse se nang gluten, kapa mang kapa mang ea batlang ho ja lijo tse phetseng hantle kapa ho fetola mokhoa oa bona oa pasta oa bosiu ba beke.




