Lefito la silika la konjac le rekisoang ka bongata, le se nang gluten, le se nang gluten | Ketoslim Mo
Tlhaloso ea Sehlahisoa sa Ketoslimmo Konjac Knot
Phahamisa leeto la hao la ho ja lijo tse phetseng hantle kaKetoslimmoKonjac Knots - mokhoa o mong oa pasta o mocha, o se nang molato o etselitsoeng batho ba ratang keto, ba hlokomelang boima ba 'mele, le mang kapa mang ea batlang lijo tse nang le phepo e nepahetseng,li-noodle tse nang le lik'hilojule tse tlasetharollo. E entsoe ka bohloeki ba 100%phofo ea konjac (glucomannan), mafito ana a nang le sebopeho se ikhethang a na le faeba e ngata lijong 'me aa qabola ho a ja.
Likarolo tsa Bohlokoa le Melemo
Li-carb tse se nang letho, molato o se nang letho:Ketoslimmo Konjac Shredded Knots e loketse batho ba jang lijo tse nang le lik'habohaedreite tse tlase le tse nang le ketogenic.
E ruile ka faeba e qhibilihang bakeng sa bophelo bo botle ba tšilo ea lijo:E ruile ka faeba ea glucomannan, e thusang bophelo bo botle ba mala, e khothalletsa khora, 'me e thusa ho ntša chefo ea tlhaho.
Vegan, ha e na gluten, ha e na allergen:Ha e na gluten, soya, linate, lijo-thollo le lihlahisoa tsa liphoofolo.
Tokisetso e potlakileng le e tenyetsehang:Khaola, e tšolle metsi, e ntše ka lisalate e batang kapa u e futhumatse hape ka soso eo u e ratang. Ha ho hlokahale hore e belisoe, e loketse mekhoa ea bophelo e maphathaphathe.
Litlhaloso tsa Sehlahisoa sa Ketoslimmo China Konjac Knot
| Lebitso la sehlahisoa: | konjac snot-Ketoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | gluten/mafura/ha e na tsoekere,khabohaedreite e tlase/faeba e ngata |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 103. OEM le ODM le OBM lia fumaneha4. Mehlala ea mahala 5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 5KCal |
| Protheine: | 0.1g |
| Mafura: | 0.1g |
| K'habohaedreite: | 1.2g |
| Faeba ea lijo | 3.2g |
| Sodium: | 7mg |
Mokhoa oa ho natefeloa
Hlatsoa 'me U Hlatsoe:Tlosa sephuthelong 'me u hlatsoe hantle ka metsi a batang ho tlosa tatso ho metsi a bolokang a ka mokotleng.
Ho pheha:Hlatsoa ka metsing a chesang metsotso e 2 bakeng sa sebopeho se bonolo; ho latela bolelele ba nako ho tla etsa qeto ea sebopeho.
Metswako ea Tatso:Tšela ka pesto, marinara, oli ea sesame kapa moro. Sebeletsa le nama e halikiloeng, meroho e halikiloeng kapa litlama.
Boleng ba Phepo
E thusa ho theola boima ba 'mele
Likhalori tse tlase
Mohloli o motle oa faeba ea lijo
Faeba ea lijo e qhibilihang
Fokotsa hypercholesterolemia
E lumellana le Keto
Hypoglycemia e phahameng
Ithute haholoanyane ka lihlahisoa tsa Ketoslim Mo
Na li-noodle tsa konjac li molemo ho uena?
Ehlile, li-noodle tsa konjac ha li fokotse boima ba 'mele feela, li fokotsa tsoekere maling, empa hape li ka imolla ho pipitleloa ka ho hloekisa mala. Haeba u batla ho phela hantle, lijo tse phetseng hantle le boikoetliso lia hlokahala.
Ke hobane'ng ha li-noodle tsa konjac li thibetsoe?
Li-noodle tsa Konjac li na le faeba e habeli ho feta pasta e tloaelehileng. Faeba ea eona ea glucomannan, e leng faeba ea metso ea konjac, e etsa hore mpa e ruruhe ho etsa hore motho a ikutloe a khotše. E sebelisoa e le sejo se matlafatsang lijong tse itseng. Leha e lumelloa ho li-noodle Australia, e ile ea thibeloa e le tlatsetso ka 1986 ka lebaka la monyetla oa hore e be kotsi ea ho khangoa le ho thibela mpa.
Li-noodle tsa konjac li entsoe ka eng?
Li-noodle tsa Konjac ke li-noodle tse 75% le mokelikeli o bolokang oa 25%. Thepa e ka sehloohong e tala ke phofo ea konjac, e leng ea motso oa konjac 'me e na le cattamannan e ngata. E thusa haholo bakeng sa ho theola boima ba 'mele, taolo ea khatello ea mali le bakuli ba lefu la tsoekere.
Na nka ja li-noodle tsa konjac letsatsi le letsatsi?
Konjac glucomannan, lijo li ruile ka faeba ea lijo e qhibilihang ka metsing, e na le mesebetsi e mengata, leqephe la ka la pele la lebenkele le litaba le hlahisitse lijo tsa konjac, ho thehoa ha lijo tsa gel tsa konjac tse nang le tatso, tse hlabang le tse khathollang, ke se setle sa lihlahisoa tsa botle, empa ha ho khothalletsoe ho ja letsatsi le leng le le leng, boikoetliso bo leka-lekaneng bo lokela ho ba ho feta metsi a mangata.




