Raese e nang le lik'habohaedreite tse tlase, Raese ea Konjac White Pearl | Ketoslim Mo
Mabapi le ntho
Metswako e meholo earaese ea perela ea konjacke: motso oa konjac le metsi; motsoako o ka sehloohong oa konjac ke glucomannan, e leng mofuta oa faeba ea lijo e thusang 'mele oa motho. Kamora ho kena ka maleng, e tla monya metsi le ho ruruha ho hlahisa maikutlo a ho tlala, ka hona e fokotsa ho ja; ea bobeli, E boetse e na le phello ea ho ntlafatsa tikoloho ea mala, ho potlakisa ho potoloha ha mala le ho ntlafatsa ho pipitleha. Ka nako e ts'oanang, raese ea konjac ha e na tsoekere, lik'hilojule tse tlase, lelik'habohaedreite tse tlaseE ka nka sebaka sa raese e tloaelehileng le ho e rekaKetoslim Mokonjac ea 'sraese ea perelaho etsa hore lijo tsa hau li be le bophelo bo botle.
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Raese ea perela ea Konjac-Ketoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | gluten/mafura/ha e na tsoekere/khabohaedreite e tlase |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 3. OEM le ODM le OBM lia fumaneha 4. Mehlala ea mahala 5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 125KJ |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0 g |
| K'habohaedreite: | 6.4g |
| Sodium: | 12mg |
Boleng ba Phepo
Sebaka se Loketseng sa Lijo--Lijo tse Phelisang Hantle
E thusa ho theola boima ba 'mele
Likhalori tse tlase
Mohloli o motle oa faeba ea lijo
Faeba ea lijo e qhibilihang
Fokotsa hypercholesterolemia
E lumellana le Keto
Hypoglycemia e phahameng
Na ua tseba hore na ke raese efe e nang le lik'habohaedreite tse tlase ka ho fetisisa?
| Mohato oa 1 | Seo o sa se tsebeng ke hore raese ya naha le yona ke mohlodi o moholo wa dikotla tse ding tse ngata, ho kenyeletswa le zinki, vithamine B6, le folic acid. Raese ya naha e na le dikahare tse tlase tsa k'habohaedreite ho feta mefuta e meng ya raese, ka digrama tse 32 tsa dikhabohaedreite tse hlwekileng ka kopi e le nngwe ya raese e phehilweng (digrama tse 164). |
| Mohato oa 2 | Se latelang ke raese e entsoeng ke konjac, hobane konjac ka boeona ke lijalo tse nang le hydrate e tlase ea lik'habohaedreite, lijo tse amanang le konjac tse hlahisoang ke eona, lik'hilojule le tsona li tlase haholo, tse ling ha lia lokela ho tšoenyeha ka bothata ba boemo ba tsoekere maling. |
Ithute haholoanyane ka lihlahisoa tsa Ketoslim Mo
raese ea konjac ke eng?
Reise ea maiketsetso ea Konjac e entsoe ka phofo e ntle ea Konjac le phofo e nyane ka theknoloji e ikhethang. Sebopeho sa eona se tšoana le raese ea tlhaho, tatso e bonolo le e monate, e tenyetsehang, e ka pheha ka bolokolohi faeba e tala e nang le mocheso o tlase, raese e ncha ea maiketsetso.
ke raese efe e nang le lik'habohaedreite tse tlase ka ho fetisisa?
Lijo tse nang le lik'habohaedreite tse tlase haholo-holo ke raese, koro, poone, oats le lijo tse ling, ebe khalori e tlase ka ho fetisisa ke raese ea Konjac, faeba e ngata le lik'hilojule tse tlase, ka konjac e entsoeng ka raese ea oat, ho phaella ho raese, ho pheha millet, raese, kapa porridge ea lijo, lik'hilojule tsa tsona ha li bapisoa le raese, li tlase haholo, le tsona ke khetho e ntle.
Phapang ke efe pakeng tsa raese ea konjac le raese ea perela ea konjac?
Raese ea Konjac le raese ea perela ea konjac li tšoana, phofo e ntle ea Konjac, phofo e nyane e le thepa ea mantlha, e entsoeng ka mokhoa o ikhethang, e ruile ka faeba ea lijo, metsi a tlase a khabone le mocheso o tlase, phapang ea bona e itšetlehile haholo ka sebopeho sa eona, raese ea Konjac ke raese ea lijo-thollo tse telele haholo, 'me raese ea perela e chitja. Ha ho na phapang tatsong, raese ea Konjac e ka eketsoa metsoakong e meng ho etsa tatso e meng ea raese.



