li-noodle tsa pasta tse nang le khalori e tlaase丨 Ketoslim Mo Gluten li-noodle tsa rantipole
Pasta e nang le lik'hilojule tse tlaseli-noddle li entsoe ka lekhetlo la pele ho tlohamotso oa konjac, e tletseng faeba ea lijo, mafura a lefela le lik'habohaedreite tse lefela, khetho e bohlale ea mokhoa oa ho theola boima ba 'mele, sebopeho se tšoana le sa setsovermicelli(spaghetti). 'Me re eketsa phofo ea meroho ea lihoete, haeba u rata tatso ea lihoete, ena e kanna ea u tšoanela hantle,li-noodle tsa konjacHa li na tatso, lijo tsena tsa vegan li ka ba monate haholoanyane, ho pheha le hona ho bonolo ebile ho bonolo, 'me u ka eketsa metsoako kapa soso efe kapa efe e le hore u iketsetse risepe ea hau e ikhethang. Ka lebaka la faeba e ngata ea lijo, u tla ikutloa u lapile ka mor'a nako e telele, melemo e feta ena, ha ho na lik'habohaedreite tse molemo bakeng salefu la tsoekere, utloa li-noodle tse monate ntle le ho tšoenyeha ka letho, leka li-noodle tsa rona tsa konjac 'me u amohele bophelo bo botle hona joale!
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | li-noodle tsa konjac-Ketoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi, Phofo ea rantipole |
| Nako ea ho boloka: | Likhoeli tse 12 |
| Likaroloana: | gluten/mafura/ha e na tsoekere, e na le lik'habohaedreite tse tlase |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 103. OEM le ODM le OBM lia fumaneha4. Mehlala ea mahala5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 21kJ |
| Tsoekere: | 0g |
| Mafura: | 0g |
| K'habohaedreite: | 1.2g |
| Sodium: | 7mg |
MOKHOA OA HO SEBELISA/HO JEOA:
1. Belisa pitsa e kholo ea metsi a letsoai hanyane. Kenya pasta 'me u phehe metsotso e 8 ho isa ho e 10 kapa ho fihlela e soeufetse; e ntše metsi.
2. Ka nako e ts'oanang, ka paneng e nyane mochesong o mahareng, qhibilihisa khaba e le 'ngoe ea botoro. Kenya konofolo 'me u phehe metsotsoana e 30 ho isa ho e 60 kapa ho fihlela konofolo e qala ho ba mmala oa khauta.
3. Ka sekotlolong se senyenyane, kopanya parsley, basil, marjoram, thyme, khaba e le 'ngoe ea botoro, letsoai le pepere e ntšo e sitsoeng le konofolo e phehiloeng; kopanya hantle. Tšela ka pasta 'me u sebeletse.
U ka 'na ua rata hape
U ka 'na ua botsa
Ketoslim mo Co., Ltd. ke moetsi oa lijo tsa konjac tse nang le lisebelisoa tsa tlhahlobo tse hlomelitsoeng hantle le matla a tekheniki a matla. Ka mefuta e mengata, boleng bo botle, litheko tse utloahalang le meralo e metle, lihlahisoa tsa rona li sebelisoa haholo indastering ea lijo le liindastering tse ling.
Melemo ea rona:
• Phihlelo ea indasteri ea lilemo tse 10+;
• Sebaka sa ho lema sa disekwere tse fetang 6000;
• tlhahiso ea selemo le selemo ea lithane tse 5000+;
• Basebetsi ba fetang 100;
• Linaha tse fetang 40 tse romelang thepa kantle ho naha.
Na li-noodle tsa konjac li mpe ho uena?
Tjhe, e entswe ka faeba ya dijo e qhibilihang metsing, e thusang ho theola boima ba mmele.
Ke hobane'ng ha motso oa konjac o thibetsoe Australia?
Leha sehlahisoa se reretsoe ho jeoa ka ho hatella setshelo ka bonolo, moreki a ka monya sehlahisoa ka matla a lekaneng ho se kenya ka ntle ho trachea ka phoso. Ka lebaka la kotsi ena, European Union le Australia li ile tsa thibela jeli ea litholoana ea Konjac.
Na li-noodle tsa konjac li ka u kulisa?
Tjhe, e entsoe ka motso oa konjac, e leng mofuta oa semela sa tlhaho, konjac noodle e phehiloeng hantle e ke ke ea u ntša kotsi.
Na li-noodle tsa konjac ke tsa Keto?
Li-noodle tsa Konjac li bonolo ho ja. Li na le metsi a 97% le faeba ea 3%. Faeba ke k'habohaedreite, empa ha e na phello ho insulin.





