Healthy Natural Keto Foods konjac bubble Jelly| Ketoslim Mo
Mabapi le ntho ena:
Tee ea lipompongjeli ea konjacSebopeho se ratoa ke bolo, se latsoeha hantle, se na le tatso e monate, se entsoe ka konjac, semela se tletsengfaeba ea lijo, e kentswe eseng feela teeng ya diboloko empa hape le teeng efe kapa efe kapa ditee tsa lebese tseo o di ratang, Re fa bareki metswako le mehopolo e mengata e iqapetsweng Ho theha menyetla e sa feleng ya dino. Jeli ya Konjac e bonolo le e lematsang, ke mokhoa o mong o molemo ho wena, o phetseng hantle ho feta diperela tsa tapioca! Ena e tsebahalang e nang le mafura a tlaseseneke sa konjacho tsoa Asia ho eketsa sebopeho le tatso e eketsehileng motswakong ona o nang le caramelized bakeng sa maikutlo a monate a molomo ao o tla a rata - ntle le lik'hilojule le lik'habohaedreite tse eketsehileng.
• e tletseng faeba ea lijo, e etsang hore u ikutloe u khotsofetse u ja hanyane.
• Kgotsofatsa takatso ea hau ea tee e monate ka tee e monate e nang le Brown Sugar Milk Tea le jeli e hlafunang ka mokhoa o sa khaotseng ka sirapo e bolila le e nang le botoro e ngata, e kang caramel. Iphe nako ea ho noa lino tsa boleng bo holimo tsa Starbucks ka theko e tlase haholo.
• Litatso tse 'ne: Tatso ea mantlha, tatso ea tsoekere e sootho, tatso ea Matcha le tatso ea Sakura.
Tšobotsi
1. E loketse ho sebelisoa
2. Boloka sebakeng se pholileng le se omileng, se sa buloa selemo se le seng
3. E sebelisoa bakeng sa seno se batang, e latsoeha hamolemo
Li-tag tsa Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Tee ea lipompongjeli ea konjac |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Metsi,Phofo ea Konjac |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0Kcal |
| Likaroloana: | Ha e na gluten/ Protheine e tlase/ |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea ho emisa e le 'ngoe Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 3. OEM le ODM le OBM lia fumaneha 4. Mehlala ea mahala 5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 336kJ |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0g |
| K'habohaedreite: | 18.4g |
| Faeba ea lijo | 3g |
| Sodium: | 17mg |
Ha e le hantle ke konjac mme e ka sebediswa e le thepa e tala ho etsajeli ea konjac e hlafunang.E ka kopanngoa le mefuta e 'maloa ea thepa e tala. Ke e 'ngoe ea tsona, 'me e ka boela ea sebelisoa e le motsoako o monyenyane oa tee ea lebese feela.jelly boba ea konjac'Me perela e na le sebaka se le seng ke hore e ka etsoa ka mefuta e fapaneng ea litatso, joalo ka tatso ea pele, matcha, tsoekere e ntšo, jj. Ho latela tatso, li boetse li arotsoe ka mofuta o bonolo oa boka, mofuta o boreleli le o sa cheseng mocheso ho ikamahanya le lihlahisoa tse fapaneng tsa tee ea lebese.
Sebaka se jeoang: E ka eketsoa linong tse fapaneng, tse kang: tee ea lebese/kofi/lebese/lebese la kokonate/litholoana, jj.
Batho ba boetse ba botsa:
Ke engkonjactee ea bubble?
E entsoe ka konac e tletseng ka tlhaho ka faeba e qhibilihang e bitsoangglucomannanho e-na le liperela tsa tapioca tse nang le lik'hilojule tse ngata.
Jeli e ntšo ke eng ka teeng ea bubble?
Liperela tsa tapioca tse ntšo tsa BobaHape e bitsoa lipululana kapa liperela..
Li-jellies tse ka har'a tee ea bubble li entsoe ka eng?
e entsoe kanama ea kokonate, kapa konjac, meroho ka sehlahisoa.





