Moetsi oa li-noodle tsa Shirataki konjac tse nang le tatso e ngata ea lijo tsa pasta e boreledi | Ketoslim Mo
Li-noodle tsa konjac tsa Shiratakie boetse e bitsoa li-noodle tsa mohlolo, Likarolo ke lik'hilojule tse tlase, lik'habohaedreite tse tlase le faeba e ngata, ha e na gluten, e entsoe kaglucomannan, mofuta oa faeba e tsoang motsong oa semela sa konjac. Semela sa Konjac se mela Japane, Chaena le Asia Boroa-bochabela. Se na le lik'habohaedreite tse fokolang haholo tse ka silang - empa boholo ba lik'habohaedreite tsa sona li tsoa ho faeba ea glucomannan. “Shirataki” ka Sejapane e bolela “phororo e tšoeu,” e hlalosang ponahalo e benyang ea li-noodle. Li etsoa ka ho kopanya phofo ea glucomannan le metsi a tloaelehileng le metsi a manyane a lime, e leng se thusang li-noodle ho boloka sebopeho sa tsona.
Noodle ea rona ea Shirataki konjac ke mofuta oapasta e tšesaane, empa lijo tse phetseng hantle tsa tlhaho, li thusa ho theola boima ba 'mele, faeba ea lijo e nang le konjac e liehisa ho ntšoa ha mpa, kahoo batho ba lula ba khotše nako e telele 'me ba qetella ba ja hanyane. Ho feta moo, Glucomannan e bontšitsoe e thusa ho fokotsa maemo a tsoekere maling ho batho ba nang le lefu la tsoekere le ho hanyetsa insulin.
Likaroloana:
- • Keto • E sa hlokeng tsoekere maling
- • Ha e na Gluten • Ha e na lijo-thollo
- • Vegan • Ha e na soya
Litaelo:
- 1. Chesa onto ho fihlela ho 350°F (175°C).
- 2. Hlatsoa li-noodle ka metsi a phallang bonyane metsotso e 'meli.
- 3.Fetisetsa li-noodle ka paneng ebe u pheha mochesong o mahareng-holimo metsotso e 5-10, u hlohlelletsa nako le nako.
- 4. Ha li-noodle li ntse li pheha, tlotsa ramekin ea likopi tse 2 ka oli ea mohloaare kapa botoro.
- 5.Fetisetsa li-noodle tse phehiloeng ka har'a ramekin, eketsa metsoako e setseng ebe u hlohlelletsa hantle. Baka metsotso e 20, u li ntše ka ontong 'me u sebeletse.
Li-tag tsa Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Shiratakili-noodle tsa kanjac |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi |
| Nako ea ho boloka lintho | Likhoeli tse 12 |
| Likaroloana: | gluten/mafura/ha e na tsoekere,khabohaedreite e tlase/faeba e ngata |
| Mosebetsi: | ho theola boima ba 'mele, ho theola tsoekere maling,li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea ho emisa ho le 'ngoe Chaena 2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 3. OEM & ODM & OBM ea fumaneha 4. Mehlala ea mahala 5. MOQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 21Kcal |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0g |
| K'habohaedreite: | 1.2g |
| Sodium: | 7mg |
LBH:
1. Ke hobane'ng ha li-noodle tsa konjac li thibetsoe?
Bka lebaka la ho ata ha ho thibana ha mala kapa 'metsoBana le basali baimana kapa ba anyesang ha baa lokela ho nka li-supplement tsa konjac.
2. Na li-noodle tsa konjac li mpe ho uena?
Tjhe, e entswe ka faeba ya dijo e qhibilihang metsing, e thusang ho theola boima ba mmele.
3. Phapang ke efe pakeng tsali-noodle tsa konjacleli-noodle tsa shirataki?
Konjac e tla ka sebopeho se khutlonnetsepa 'me shirataki li bōpehile joaloka li-noodle.
4. Na li-noodle tsa Shirataki li mpe ho uena?
Tjhe, ho jwalo le ka konjac noodle, e entsweng ka faeba ya dijo e qhibilihang metsing, e thusang ho theola boima ba mmele.
Lintho tse ling tseo u ka li hlahlobang
Ketoslim mo Co., Ltd. ke moetsi oa lijo tsa konjac tse nang le lisebelisoa tsa tlhahlobo tse hlomelitsoeng hantle le matla a tekheniki a matla. Ka mefuta e mengata, boleng bo botle, litheko tse utloahalang le meralo e metle, lihlahisoa tsa rona li sebelisoa haholo indastering ea lijo le liindastering tse ling.
Melemo ea rona:
• Phihlelo ea indasteri ea lilemo tse 10+;
• Sebaka sa ho lema sa disekwere tse fetang 6000;
• tlhahiso ea selemo le selemo ea lithane tse 5000+;
• Basebetsi ba fetang 100;
• Linaha tse fetang 40 tse romelang thepa kantle ho naha.
Na li-noodle tsa konjac li mpe ho uena?
Tjhe, e entswe ka faeba ya dijo e qhibilihang metsing, e thusang ho theola boima ba mmele.
Ke hobane'ng ha motso oa konjac o thibetsoe Australia?
Leha sehlahisoa se reretsoe ho jeoa ka ho hatella setshelo ka bonolo, moreki a ka monya sehlahisoa ka matla a lekaneng ho se kenya ka ntle ho trachea ka phoso. Ka lebaka la kotsi ena, European Union le Australia li ile tsa thibela jeli ea litholoana ea Konjac.
Na li-noodle tsa konjac li ka u kulisa?
Tjhe, e entsoe ka motso oa konjac, e leng mofuta oa semela sa tlhaho, konjac noodle e phehiloeng hantle e ke ke ea u ntša kotsi.
Na li-noodle tsa konjac ke tsa Keto?
Li-noodle tsa Konjac li bonolo ho ja. Li na le metsi a 97% le faeba ea 3%. Faeba ke k'habohaedreite, empa ha e na phello ho insulin.







