Fektheri e tobileng keto Konjac udon noodles | Ketoslim Mo
Moo u ka rekang li-noodle tsa konjac teng
Ketoslim MoJwalo ka mofani wa ditshebeletso tsa ho pheha o fanang ka sebaka se le seng, re fana ka dihlahiswa tse ntle ka ho fetisisa ka ditheko tse ntle ka ho fetisisa bakeng sa reschorente ya hao, bareng, suphamaketeng e kgolo, kichineng, jiming, lebenkeleng la dijo tse bobebe le tse ding.
Sepheo sa rona ha se feela ho fa bareki ba ronalihlahisoa tse ntle ka ho fetisisa tsa thekiso e ngataka litheko tse tlase ka ho fetisisa, empa hape le ho fana ka tšebeletso e ntle ea bareki ba motho ka mong le ho romella thepa ka potlako. Kaha re bile indastering ea konjac ka lilemo tse fetang leshome, re na le tse lingli-noodle tsa konjac udonKaha re bile indastering ea konjac ka lilemo tse fetang leshome, re na le likamano tse ntle le barekisi ba lireschorente, libaka tsa ho pheha le litsebi tsa litšebeletso tsa lijo naheng ka bophara. Re tšepa ho ba lebenkele le le leng bakeng sa litlhoko tsohle tsa hau tsa lijo tse rekisoang ka bongata.
Konjac pasta gluten free konjac spaghetti noodles Konjac udon noodles
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | li-noodle tsa konjac udon-Ketoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac,Metsi |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | gluten/mafura/ha e na tsoekere,khabohaedreite e tlase/ |
| Mosebetsi: | ho theola boima ba 'mele, ho theola tsoekere maling,li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 103. OEM le ODM le OBM lia fumaneha4. Mehlala ea mahala 5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 4KCal |
| Tsoekere: | 0g |
| Mafura: | 0 g |
| K'habohaedreite: | 3.2g |
| Sodium: | 7 mg |
Boleng ba Phepo
Sebaka se Loketseng sa Lijo--Lijo tse Phelisang Hantle
E thusa ho theola boima ba 'mele
Likhalori tse tlase
Mohloli o motle oa faeba ea lijo
Faeba ea lijo e qhibilihang
Fokotsa hypercholesterolemia
E lumellana le Keto
Hypoglycemia e phahameng
Lintlha tse 'maloa tse nyane tsa tsebo mabapi le konjac
| Mohato oa 1 | Ho tloha kalihlahisoa tsa konjace ka senyeha le ho senyeha ntle le ho boloka metsi, tšebeliso ea metsi a lye ho boloka lijo ka mokotleng (ntle le ho eketsa lintho tse bolokang) e boloka sebopeho sa lijo tsa konjac, hammoho le tatso e ntle. |
| Mohato oa 2 | Lijo tsa Konjac li na le faeba e ngata lijong, empa ha li khone ho fana ka matla le protheine e lekaneng, kahoo jalijo tsa konjacka nako e ts'oanang, hopola ho bapisa litholoana, meroho le nama ea lijo, kahoo li thusa haholo bophelong bo botle. |




