cal spaghetti konjac soba noodles | Ketoslim Mo
Na u potlakile? Ka ho hlatswa kapele, tsena tsa tlhaho,li-noodle tse nang le lik'hilojule tse tlaseli se li loketse ho jeoa! Tatso ea tsona e sa jeleng paate e etsa hore li-noodle tsena li sebelisoe ka bongata, empa tsela eo re e ratang haholo ea ho li ja ke ho li pheha ka sopho e nang le meroho e khaotsoeng, kapa ho li halika ka khoho le meroho. Bonase: Sejo sa li-ounces tse 4 se fana ka karolo ea 15 lekholong ea khalsiamo eo u e jang letsatsi le letsatsi. Le hoja e se khalase ea lebese, e ntse e le limatlafatsi tse ngata tseo hangata u neng u ke ke ua li fumana ka sekotlolong sa li-noodle.
Pasta e Ncha e sa Neutral ea 2021 Konjac noodle e se nang asiti le alkali
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | li-noodle tsa konjac soba-Ketoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | gluten/mafura/ha e na tsoekere, e na le lik'habohaedreite tse tlase/faeba e ngata |
| Mosebetsi: | ho theola boima ba 'mele, ho theola tsoekere maling,li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 103. OEM le ODM le OBM lia fumaneha 4. Mehlala ea mahala 5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 8KCal |
| Tsoekere: | 0g |
| Mafura: | 0 g |
| K'habohaedreite: | 0.4g |
| Sodium: | 0 mg |
Boleng ba Phepo
Sebaka se Loketseng sa Lijo--Lijo tse Phelisang Hantle




