Raese e nang le protheine e ngata Raese ea Konjac | E nang le lik'habohaedreite tse tlase, Ha e na gluten | Ketoslim Mo
Mabapi le ntho
Reise e nang le protheine e ngata le eona ke mofuta oaraese ea konjacMotsoako oa eona o ka sehloohong ke motso oakonjac, e ruileng kaglucomannan. Raese ena e nang le protheine e ngata (e nang le boholo ba portein) e na le lik'habohaedreite tse tlase, keto, fiber e ngata, ha e na gluten, 'me e na le melemo e mengata bakeng sa' mele:
LIK'HALORI TSE TLAASE:Protheine e ngata e phehiloeng esale peleRaese ea Konjace na le lik'hilojule tse tlase haholo, e leng se etsang hore e be qeto e ntle bakeng sa ba batlang ho fokotsa tšebeliso ea bona ea lik'hilojule. E na le karoloana feela ea lik'hilojule tsa raese e tloaelehileng, e leng se etsang hore e be khetho e ntle bakeng sa ho theola boima ba 'mele.
LIK'HABORABO TSE TLAASE:E phehiloeng esale pele e nang le protheine e ngataraese ea konjachape e na le tsoekere e tlase haholo, e leng se etsang hore e be ntho e utloahalang bakeng sa ba latelang lijo tse nang le lik'habohaedreite tse tlase kapa ketogenic. Ena ke khetho e phethahetseng bakeng sa ba batlang ho fokotsa tšebeliso ea bona ea starch ha ba ntse ba natefeloa ke lijo tsa mantsiboea tse monate.
E se nang gluten:Reise ea Konjac e phehiloeng esale pele e na le protheine e ngata ha e na gluten, e leng khetho e ntle bakeng sa ba nang le maikutlo a fosahetseng a gluten kapa ba latelang lijo tse se nang gluten.
Tlhahisoleseding ea Phepo
| Lintlha tsa Phepo e Nepahetseng | |
| Litšebeletso tse 2 ka setshelo | |
| Boholo ba ho seha | Sephutheloana sa halofo (100g) |
| Chelete ka ho sebeletsa: | 351 |
| Likhalori | |
| %Boleng ba Letsatsi le Letsatsi | |
| Mafura ohle 1.1g | 2% |
| Mafura a Khorileng 0g | 0% |
| Mafura a Fetotsoeng 0g | |
| Kakaretso ea lik'habohaedreite 67g | 22% |
| Protheine 16.5g | 28% |
| Faeba ea Lijo 0.6g | 2% |
| Tsoekere e felletseng 0g | |
| Kenya 0g ea Tsoekere e Ekelitsoeng | 0% |
| Sodium 0g | 0% |
| Ha se mohloli o moholo oa lik'hilojule tse tsoang mafura, mafura a khotše, mafura a trans, k'holeseterole, tsoekere, vithamine A, vithamine D, calcium le tšepe. | |
| *Liphesente tsa Litekanyetso tsa Letsatsi le Letsatsi li thehiloe lijong tsa lik'hilojule tse 2,000. | |
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Protheine e PhahamengRaese ea Konjac |
| Motsoako oa Motheo: | Raese, phofo ea protheine ea raese,phofo ea konjac, starch e ngata ea poone ea amylose |
| Likaroloana: | Ha e na Gluten/Mafura a Tlase/Protheine e Phahameng/Ha e na Sodium |
| Mosebetsi: | Ho Fokotsa Boima ba 'Mele, Phokotso ea Tsoekere Maling, MerohoSebaka sa Lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Boima bo kahare: | 80-120 (e ka fetoloang) |
| K'habohaedreite: | 16.5g |
| Sekhahla sa Mafura: | 1.1g |
| Bophelo ba Shelofo: | Likhoeli tse 12 |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea sebaka se le seng |
| 2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 | |
| 3. OEM ODM OBM e fumaneha | |
| 4. Mehlala ea mahala | |
| 5. MOQ e tlase |
Setšoantšo se qaqileng
Maemo a Sebetsang
Feme
HUIZHOU ZHONG KAI XIN FOOD Co., Ltd
Moetsi oa konjac ea profeshenale, seo u se lefang se tiisetsoa boleng, 'me seo u ikutloang hore ke tšebeletso e tsotellang
LBH
100% Ha e na GMO; E lokolotsoe litekong tsa aleji; Karolelano e leka-lekaneng ea amino acid, e kopantsoeng le protheine ea lierekisi, e fihlela PDCAAS = 1; Tatso e sa nke lehlakore, tatso e bonolo, e bonolo ho e etsa.
Tsitsisa tsoekere maling; Ha e monye 'me ha e qhibilihe ka metsing; E qhibilihisang; Tiisetso e monate; Ho nooa ka katleho; Khotso e telele; Ho hanyetsa mocheso o phahameng; Ho hanyetsa khatello e phahameng; Likhalori tse tlase tse sebetsang hantle; Viscosity e tlase; E boreleli ebile e bonolo; Li-prebiotic tse ntle ka ho fetisisa; Ntlafatsa tšilo ea lijo; Sebopeho se setle, ho boloka metsi a mangata.






