Reise e phehiloeng esale pele e nang le faeba e ngata ea Konjac | 0 reise e nang le tsoekere, e nang le lik'hilojule tse tlase | Ketoslim Mo
Mabapi le ntho
Ketoslim MoFiber e ngata e phehiloeng esale peleRaese ea Konjacke lijo tse nang le faeba e ngata, tse nang le mafura a fokolang. E entsoe ka konjac e tloaelehileng 'me e ruile faeba ea lijo, e khothalletsang bophelo bo botle ba mala le ho laola maemo a tsoekere maling. E loketse ba tšoenyehileng ka ho ja lijo tse fokolang.
Mabapi le ntho
1. MAFUTA A TLAASE:E phehiloeng esale pele ka faeba e ngataraese ea konjacke lijo tse nang le mafura a tlase. E na le mafura a tlase ha e bapisoa le raese e tloaelehileng kapa lijo tse ling tsa bohlokoa, e leng se thusang ho laola ho ja lik'hilojule. Ke khetho e ntle ka ho fetisisa bakeng sa batho ba tšoenyehileng ka ho nona haholo le mafura a mangata.
2. FAEBA E PHETHAHETSENG EA LIJO:E phehiloeng esale pele ka faeba e ngataraese ea konjace ruile ka faeba ea lijo. Faeba ea lijo e bohlokoa bakeng sa bophelo bo botle ba mala, e khothalletsa ho hema ha mala, e thibela ho pipitleloa le ho thusa ho laola takatso ea lijo. Ho khetha faeba e ngataraese ea konjace le lijo tsa mantlha ho ka eketsa ho ja ha hao faeba lijong le ho ntlafatsa ts'ebetso ea mala a hao.
3. HA E NA GLUTEN:Fiber e phahameng e phehiloeng esale peleRaese ea Konjacke lijo tse se nang gluten bakeng sa batho ba nang le kutloelo-bohloko ea gluten kapa lefu la gluten. Gluten ke protheine e fumanoang lijo-thollong tse ngata, empa e ka baka likarabo tse sa phutholohang kapa tse mpe ho batho ba bang. Ka ho khetha ho se nang glutenraese ea konjac, o ka natefeloa ke lijo tse monate ha o ntse o qoba mathata a amanang le gluten.
Tlhahisoleseding ea Phepo
| Lintlha tsa Phepo e Nepahetseng | |
| Litšebeletso tse 2 ka setshelo | |
| Boholo ba ho seha | Sephutheloana sa halofo (100g) |
| Chelete ka ho sebeletsa: | 334 |
| Likhalori | |
| %Boleng ba Letsatsi le Letsatsi | |
| Mafura 0.6g | 1% |
| Mafura a Khorileng 0g | 0% |
| Mafura a Fetotsoeng 0g | |
| Kakaretso ea lik'habohaedreite 72g | 24% |
| Protheine 5.1g | 9% |
| Faeba ea Lijo 8.1g | 32% |
| Tsoekere e felletseng 0g | |
| Kenya 0g ea Tsoekere e Ekelitsoeng | 0% |
| Sodium 0g | 0% |
| Ha se mohloli o moholo oa lik'hilojule tse tsoang mafura, mafura a khotše, mafura a trans, k'holeseterole, tsoekere, vithamine A, vithamine D, calcium le tšepe. | |
| *Liphesente tsa Litekanyetso tsa Letsatsi le Letsatsi li thehiloe lijong tsa lik'hilojule tse 2,000. | |
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Raese ea Konjac e phehiloeng esale pele e nang le fiber e ngata |
| Motsoako oa Motheo: | Raese,phofo ea konjac, starch e ngata ea poone ea amylose (e hanelang) |
| Likaroloana: | E se nang gluten/Mafura a Tlase/Faeba e Phahameng/Ha e na Sodium |
| Mosebetsi: | Ho Fokotsa Boima ba 'Mele, Phokotso ea Tsoekere Maling, Phetolo ea Lijo tsa Meroho |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Boima bo kahare: | 80-120g (e ka fetoloang) |
| Faeba ea lijo: | 8.1g |
| Sekhahla sa Mafura: | 0.6g |
| Bophelo ba Shelofo: | Likhoeli tse 12 |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea sebaka se le seng |
| 2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 | |
| 3. OEM ODM OBM e fumaneha | |
| 4. Mehlala ea mahala | |
| 5. MOQ e nyane |
Setšoantšo se qaqileng
Maemo a Sebetsang
Feme






