Pasta e boreledi ea Konjac Tatso ea Vegan Tatso ea Ketoslim Mo lijo tsa tlhaho Vermicelli
Tatso ea hang-hang ea tamati, e 'ngoe ea letoto la rona le rekisoang haholo. Hangata e bitsoa shiratakili-noodle, li-noodle tsa konjac ke li-noodle tse entsoeng ka corm ea yam ea konjac. Ke li-noodle tse bonolo, tse batlang li bonaletsa tse nkang tatso ea eng kapa eng eo li kopantsoeng le eona. Tse tsejoang hape e le li-noodle tsa Miracle, li-noodle tsa Shirataki, ho fapana le letoto le leng, li-noodle tse potlakileng li na le matla a mangata, li ntse li le faeba e ngata, li na le lik'habohaedreite tse ngata (tse fokolang ho feta li-noodle tse tloaelehileng), senaVermicelli(spaghetti) ke khetho e ntle bakeng sa boiketlo, o ka natefeloa ke lijo tsa hau tse monate hang ha o li tlisa.
| Lebitso la sehlahisoa: | noodle ea tamati ea hang-hang |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 180g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi |
| Nako ea ho boloka: | Likhoeli tse 9 |
| Likaroloana: | ha e na gluten/faeba e ngata |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea ho emisa ho le 'ngoe Chaena 2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 3. OEM & ODM & OBM ea fumaneha 4. Mehlala ea mahala 5. MOQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 254KJ |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 1.7g |
| K'habohaedreite: | 8.2g |
| Sodium: | 980 mg |
| Faeba: | 6.4g |
Lintho tse ling tseo u ka li hlahlobang
Ketoslim mo Co., Ltd. ke moetsi oa lijo tsa konjac tse nang le lisebelisoa tsa tlhahlobo tse hlomelitsoeng hantle le matla a tekheniki a matla. Ka mefuta e mengata, boleng bo botle, litheko tse utloahalang le meralo e metle, lihlahisoa tsa rona li sebelisoa haholo indastering ea lijo le liindastering tse ling.
Melemo ea rona:
• Phihlelo ea indasteri ea lilemo tse 10+;
• Sebaka sa ho lema sa disekwere tse fetang 6000;
• tlhahiso ea selemo le selemo ea lithane tse 5000+;
• Basebetsi ba fetang 100;
• Linaha tse fetang 40 tse romelang thepa kantle ho naha.

Na li-noodle tsa konjac li mpe ho uena?
Tjhe, e entswe ka faeba ya dijo e qhibilihang metsing, e thusang ho theola boima ba mmele.
Ke hobane'ng ha motso oa konjac o thibetsoe Australia?
Leha sehlahisoa se reretsoe ho jeoa ka ho hatella setshelo ka bonolo, moreki a ka monya sehlahisoa ka matla a lekaneng ho se kenya ka ntle ho trachea ka phoso. Ka lebaka la kotsi ena, European Union le Australia li ile tsa thibela jeli ea litholoana ea Konjac.
Na li-noodle tsa konjac li ka u kulisa?
Tjhe, e entsoe ka motso oa konjac, e leng mofuta oa semela sa tlhaho, konjac noodle e phehiloeng hantle e ke ke ea u ntša kotsi.
Na li-noodle tsa konjac ke tsa Keto?
Li-noodle tsa Konjac li bonolo ho ja. Li na le metsi a 97% le faeba ea 3%. Faeba ke k'habohaedreite, empa ha e na phello ho insulin.







