lijo tsa konjac noodles Konjac Shrimp Vegan Food | Ketoslim Mo
Ho na le litsela tse ngata tsa ho e ja: Li-shrimp tse batang, bula sephutheloana, hlatsoalijopele, e kenye ka pitseng ebe u e pheha metsotso e 5, u e ntše, u e behe lijaneng tse ka thoko le linoko, tsela ea bobeli ea ho e ja: Hang ha e phehiloe 'me e tlositsoe, e ka halikoa ka nama e 'ngoe kapa lijana tse ka thoko, e leng se loketseng bakeng sa lijo tse amohelang batho ba jang meroho feela.eena
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Lijo tsa Vegan tsa Konjac Shrimp-Ketoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | gluten/mafura/ha e na tsoekere, e na le lik'habohaedreite tse tlase/faeba e ngata |
| Mosebetsi: | ho theola boima ba 'mele, ho theola tsoekere maling,li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 103. OEM le ODM le OBM lia fumaneha4. Mehlala ea mahala5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 5Kcal |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0 g |
| K'habohaedreite: | 1.2g |
| Sodium: | 0mg |
Boleng ba Phepo
Sebaka se Loketseng sa Lijo--Lijo tse Phelisang Hantle





