konjac Oat Noodles Ketoslim Mo monate Diabetes food shirataki pasta
Mabapi le ntho ena
Li-noodle tsa Konjac oat ke mofuta o mong oa lijo tsa rona.e amohela keto lijo tsa konjac, e boetse e bitsoaLi-noodle tsa oat tsa Shirataki or Li-noodle tsa oat tse makatsang, ho fapana le letoto la tse ling, senali-noodle tsa konjac oatli kopantsoe le phofo ea oat lephofo ea konjac, ho eketsa faeba ea oat motswakong ha ho ntlafatse feela sebopeho sa li-noodle ho etsisa li-noodle tsa mahe tse tloaelehileng empa hape ho eketsa melemo ea phepo ea li-noodle. ke ka lebaka leo e bitsoang "Li-noodle tsa mohloloE entsoe kasemela sa konjac, e hodisitsweng Asia Borwa-botjhabela, haholoholo Chaena le Japane. Semela sena se tletse faeba ya dijo. Hantle-ntle se etsa hore dihlahiswa tsa rona e be dijo tse phethahetseng tse nkang sebaka sa batho ba theolang boima ba mmele.
MOKHOA OA HO SEBELISA/HO JEOA
-
1. Hala lieiee, soy sauce, soy sauce le oli ea sesame.
2. Kenya meroho ka paneng.
3. Kenya li-noodle 'me u li hlohle hantle.
4. Kenya letsoai 'me u le latsoe.
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | li-noodle tsa konjac oat |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Phofo ea oat, Metsi |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | gluten/mafura/ha e na tsoekere, e na le lik'habohaedreite tse tlase/ |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 3. OEM le ODM le OBM lia fumaneha 4. Mehlala ea mahala 5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 9Kcal |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0 g |
| K'habohaedreite: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
Ithute haholoanyane ka lihlahisoa tsa Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. ke moetsi oa lijo tsa konjac tse nang le lisebelisoa tsa tlhahlobo tse hlomelitsoeng hantle le matla a tekheniki a matla. Ka mefuta e mengata, boleng bo botle, litheko tse utloahalang le meralo e metle, lihlahisoa tsa rona li sebelisoa haholo indastering ea lijo le liindastering tse ling.
Melemo ea rona:
• Phihlelo ea indasteri ea lilemo tse 10+;
• Sebaka sa ho lema sa disekwere tse fetang 6000;
• tlhahiso ea selemo le selemo ea lithane tse 5000+;
• Basebetsi ba fetang 100;
• Linaha tse fetang 40 tse romelang thepa kantle ho naha.





