Li-noodle tsa konjac tse omisitsoeng Li-noodle tse phetseng hantle tsa spinach tse nang le maemo a holimo konjac| Ketoslim Mo
Mabapi le ntho ena
E omisitsoeli-noodle tsa konjacli boetse li bitsoaLi-noodle tsa Shirataki or Li-noodle tse makatsangKonyaku (e tsejoang hape e le konjac kapa konnyaku) ke lijo tsa setso tsa Majapane 'me li entsoe ka meroho ea metso ea Konyaku. E lengoa haholo-holo Boroa-bochabela, Chaena le Japane. Ke sebaka se bonolo le se phetseng hantle sa lik'habohaedreite, se nang le lik'hilojule tse tlase,e se nang glutenle ea jang meroho feela. E monya tatso eo lijong tse phehiloeng ka eona, e etsa hore e latsoehe monate. Ho feta moo, li-noodle tsa konjac tse omisitsoeng li mosa ho keto 'melijo tsa lefu la tsoekere, e leng se etsang hore e be sebaka sa lijo tse phetseng hantle ka ho fetisisa bakeng sa bona. 'Me ka lebaka la faeba e qhibilihang, batho ba tla ikutloa ba e-na le qetello e felletseng ba ja hanyane. Khetho e ntle ka ho fetisisa bakeng sa ho theola boima ba 'mele.
Li-tag tsa sehlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Li-noodle tsa konjac tse omisitsoeng |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 100g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Phofo ea linaoa tse tala tsa soya, Metsi |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 2% |
| Likaroloana: | ha e na gluten, mafura a tlase/ |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 103. OEM le ODM le OBM lia fumaneha4. Mehlala ea mahala5.MoQ e tlase |
Mokhoa oa ho Sebelisa/Ho Sebelisa
1. Belisa metsi ka pitseng ebe o kenya konjac noodle e ommeng ka hare ho yona.
2. Lokolla noodle ebe u e belisa metsotso e ka bang 5.
3. E ntše metsi hantle ebe u eketsa lisoso kapa linoko ho eona, natefeloa ke lijo tsa hau!
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 369Kcal |
| Protheine: | 14.9g |
| Mafura: | 0.9g |
| K'habohaedreite: | 74g |
| Sodium: | 18mg |
Ithute haholoanyane ka lihlahisoa tsa Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. ke moetsi oa lijo tsa konjac tse nang le lisebelisoa tsa tlhahlobo tse hlomelitsoeng hantle le matla a tekheniki a matla. Ka mefuta e mengata, boleng bo botle, litheko tse utloahalang le meralo e metle, lihlahisoa tsa rona li sebelisoa haholo indastering ea lijo le liindastering tse ling.
Melemo ea rona:
• Phihlelo ea indasteri ea lilemo tse 10+;
• Sebaka sa ho lema sa disekwere tse fetang 6000;
• tlhahiso ea selemo le selemo ea lithane tse 5000+;
• Basebetsi ba fetang 100;
• Linaha tse fetang 40 tse romelang thepa kantle ho naha.
Konjac e omisitsoeng ke eng?
Pakete ea konjac e tšoeu e omisitsoeng Li-noodle tse telele ke li-noodle tsa setso tse entsoeng ka konjac, tseo hangata li rekisoang li sa tsoa kenngoa ka mokotleng o tletseng metsi. Leha ho le joalo, sehlahisoa sena se secha ka ho khetheha se omisoa ebe se hatelloa ke mochini hore se be sebopeho se chitja, se chitja, e leng se etsang hore ho be bonolo ho se boloka le ho se pheha.
Na o ka fumana li-noodle tse omisitsoeng tsa shirataki?
Ha li na tatso e ngata haholo, kahoo li sebetsa hantle ka metsoako le li-sauce tse fapaneng. Li-noodle tse tloaelehileng tsa konjac li "metsi" ebile li "omme", 'me li boetse li tla ka liphutheloana tse fapaneng, joalo ka mekotla, mabokose, mabokose a foil ea aluminium, jj.
Nka pheha li-noodle tsa konjac tse omisitsoeng joang?
Kenya li-noodle tse omileng ka sekotlolong, tšela ka metsing a belang ebe u li inela metsotso e 10. Li-noodle tse omileng li tla ba bonolo butle-butle. Pheha metsi ka pitseng, eketsa li-noodle, u li phehe metsotso e 10, eketsa metsoako, linoko le lijana tse ka thoko, ebe u li kha 'me u je.
Na li-noodle tsa konjac li molemo ho uena?
Ehlile, li-noodle tsa konjac ha li fokotse boima ba 'mele feela, li fokotsa tsoekere maling, empa hape li ka imolla ho pipitleloa ka ho hloekisa mala. Haeba u batla ho phela hantle, lijo tse phetseng hantle le boikoetliso lia hlokahala.




