Konjac Fiber Noodles China Manufacturers soybean noodles keto丨Ketoslim Mo
Mabapi le ntho ena
Li-noodle tsa Konjac fiber kelijo tsa keto, lijo tsa batho ba nang le lefu la tsoekere, e entsoe ka motso oa konjac, sebaka sa li-noodle tse phetseng hantle, Soyali-noodle tsa konjacLi entsoe ka phofo ea konjac ea tlhaho e hloekileng ka phofo ea soya. Metsoako e meholo ke phofo ea konjac le phofo ea soya, kahoo 'mala o mosehla ntle le ho eketsa pigment. Lijo tsa rona li hlahisoa ho latela litlhoko tsa lijo kamora liteko le setifikeiti, kahoo u ka kholiseha hore u tla li ja. Li-noodle tsa konjac fiber li tumme linaheng tse fetang 40, joalo ka lijo tse phetseng hantle, e ka etsa diresepe tse ling tse ntle tsa boqapi homotho ea jang meroho feelakapa batho ba batlang ho fetola mekhoa ea bona ea ho ja.
MOKHOA OA HO SEBELISA/HO JEOA:
1. Hlakola metsi ali-noodle tsa shiratakiebe o e hlatswa hanyane ka metsi a batang ebe o e behella ka thoko.
2. Chesa pane ka oli ea ho pheha. Kenya karolo e tšoeu ea eiee e tala, konofolo le ginger. Li halike metsotso e ka bang 1.
3. Kenya khabeche e khaotsoeng 'me u e halike metsotso e ka bang 2. Tšela kopi ea 1/4 ea metsi a chesang 'me u phehe ho feta ho etsa hore khabeche e pone. Kenya lihoete ebe u li halika metsotsoana e meng e 30.
4. Kenya li-shrimp 'me u li hale ho fihlela li-shrimp li fetoha pinki.
5.Kenyali-noodle tsa shiratakiTšela linoko 'me u li halike ho kopanya ntho e 'ngoe le e 'ngoe. Natefeloa ke lijo tsa hau.
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Li-noodle tsa soya tsa Konjac -Ketoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi, matla a soya |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | gluten/mafura/ha e na tsoekere, e na le lik'habohaedreite tse tlase/ |
| Mosebetsi: | ho theola boima ba 'mele, ho theola tsoekere maling,li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea sebaka se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 103. OEM le ODM le OBM lia fumaneha4. Mehlala ea mahala5. MOQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 53KJ |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0 g |
| K'habohaedreite: | 3.7g |
| Sodium: | 0 mg |
Ithute haholoanyane ka lihlahisoa tsa Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. ke moetsi oa lijo tsa konjac tse nang le lisebelisoa tsa tlhahlobo tse hlomelitsoeng hantle le matla a tekheniki a matla. Ka mefuta e mengata, boleng bo botle, litheko tse utloahalang le meralo e metle, lihlahisoa tsa rona li sebelisoa haholo indastering ea lijo le liindastering tse ling.
Melemo ea rona:
• Phihlelo ea indasteri ea lilemo tse 10+;
• Sebaka sa ho lema sa disekwere tse fetang 6000;
• tlhahiso ea selemo le selemo ea lithane tse 5000+;
• Basebetsi ba fetang 100;
• Linaha tse fetang 40 tse romelang thepa kantle ho naha.
Na li-noodle tsa konjac li loketse uena?
Ehlile, li-noodle tsa konjac ha li fokotse boima ba 'mele feela, li fokotsa tsoekere maling, empa hape li ka imolla ho pipitleloa ka ho hloekisa mala. Haeba u batla ho phela hantle, lijo tse phetseng hantle le boikoetliso lia hlokahala.
Ke hobane'ng ha li-noodle tsa konjac li thibetsoe?
Li-noodle tsa Konjac li na le faeba e habeli ho feta pasta e tloaelehileng. Faeba ea eona ea glucomannan, e leng faeba ea metso ea konjac, e etsa hore mpa e ruruhe ho etsa hore motho a ikutloe a khotše. E sebelisoa e le sejo se matlafatsang lijong tse itseng. Leha e lumelloa ho li-noodle Australia, e ile ea thibeloa e le tlatsetso ka 1986 ka lebaka la monyetla oa hore e be kotsi ea ho khangoa le ho thibela mpa.
Na li-noodle tsa konjac li na le faeba?
Li-noodle tsa Konjac li na le faeba e ngata. Haeba li entsoe ka meroho e meng, joalo ka li-noodle tsa mokopu, metsoako ea tsona ke phofo ea mokopu le phofo ea konjac. Faeba ea lijo e thusa ho boloka tšebetso e tloaelehileng ea mala a 'mele oa motho 'me ke ntho e nang le matla a fokolang. Lijo tse tloaelehileng tse nang le faeba e ngata ke konjac;





