custom konjac noodles skinny pasta Free sampole organic konjac spaghetti | Ketoslim Mo
•Faeba e ngata
• Ha e na koro
• Li-carbohydrate tse tlase
• E se nang gluten
• Ha e na GMO
Pasta e tšesaane e na leglucomannan, e leng seo pasta ea konjac e entsoeng ka sona, e boetse e bitsa Konjac (semela sa tlhaho).Ho theola boima ba 'mele, ho theola khatello ea mali le tsoekere maling, ho ntša chefo le ho ntša metsi a tsoang 'meleng, thibelo ea kankere le li-supplement tsa calcium le liphello tse ling. Starch ea mocheso e haufi le lefela, kaofela ha tsona li reretsoe ho ntlafatsa bophelo bo botle. Batho ba nang le lefu la tsoekere le bona ba ka ja fettuccine. Re na le sistimi ea tlhahlobo ea polokeho kaha Keto-slim mo e na le boiphihlelo ba lilemo tse fetang 10, e nang le setifikeiti sa machaba se nang le matla: HACCP, BRC, IFS, HALAL, Kosher, CE, JAS, jj.
wholesale konjac noodles /270g Shirataki Spaghetti /Zero Carb / Organic Konjac pasta
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Pasta ea Konjac ea tlhaho-Ketoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | ha e na gluten/mafura/ha e na tsoekere, e na le lik'habohaedreite tse tlase/e na le faeba e ngata |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Ho fana ka sebaka se le seng Chaena 2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 3. OEM le ODM le OBM lia fumaneha 4. Mehlala ea mahala 5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 5Kcal |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0 g |
| K'habohaedreite: | 1.2g |
| Sodium: | 7 mg |
Ithute haholoanyane ka lihlahisoa tsa Ketoslim Mo
Na pasta e tšesaane ea Keto e loketse?
E, ka lebaka la 2 g feela ea lik'habohaedreite le lik'hilojule tse 5 ka karolo ea 83 g, pasta ea konjac e loketse batho ba ratang lijo tsa keto ba lakatsang ho ja pasta. Hape ke khetho e ntle bakeng sa ba latelang lijo tsa vegan kapa tse se nang gluten, kapa mang kapa mang ea batlang ho ja lijo tse phetseng hantle kapa ho fetola mokhoa oa bona oa pasta oa bosiu ba beke.
Mokhoa oa ho boloka li-noodle tsa Konjac?
Li-noodle tsa Konjac li metsi. Ho boloka jeli ea konjac e tsitsitse, e hloka ho pakoa ka tharollo ea alkaline, e etsang hore li-noodle li latsoehe hamolemo. Haeba u li hoamisa ka sehatsetsing, li tla ba thata 'me li tla ama sebopeho.


