Tofu konjac organic root whole foods High faeba tofu丨Ketoslim mo
About Ketoslim mo
Ketoslim moCo., Ltd. ke moetsi oa lijo tsa konjac tse nang le lisebelisoa tsa tlhahlobo tse hlomelitsoeng hantle le matla a matla a botekgeniki. Ka mefuta e mengata, boleng bo botle, litheko tse utloahalang le meralo e metle, lihlahisoa tsa rona li sebelisoa haholo indastering ea lijo le liindastering tse ling.
Melemo ea rona:
• Phihlelo ea indasteri ea lilemo tse 10+;
• Sebaka sa ho lema sa disekwere tse fetang 6000;
• tlhahiso ea selemo le selemo ea lithane tse 5000+;
• Basebetsi ba fetang 100;
• Linaha tse fetang 40 tse romelang thepa kantle ho naha.
Li-tag tsa Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | tofu ea konajc-Ketoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 300g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | ha e na gluten/mafura/ha e na tsoekere, e na le lik'habohaedreite tse tlase/e na le faeba e ngata |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena 2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 3. OEM le ODM le OBM lia fumaneha 4. Mehlala ea mahala 5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 15Kcal |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0 g |
| K'habohaedreite: | 3.8g |
| Sodium: | 0mg |
- •E KHOTHALLA MOKHOA OA HO JA O PHETSEHILENG-- Konjac-base tofu, sejo se setala se setala, se khothalletsa ho theola boima ba 'mele hantle ka lijo tse monate tse tloaelehileng tse 65kJ feela ka ho sebeletsa. E fumaneha ka sebopeho sa tofu sa setso, couscous, spaghetti, lasagna, fettuccini le raese, e 'ngoe le e 'ngoe ha e na tsoekere, gluten ka ho feletseng,
- • TOFU E THEHILOENG HO KONJAC-- Tofu ea konjac e entsoe ka glucomannan ho tsoa ho amorphophallus konjac, e na le lik'hilojule tse tlase le faeba e ngata.
- • Mokhoa o Mong oa Tofu o Latsoang Haholo-- Ka lebaka la lijo tse jeoang le mafura a eketsehileng, e ka qoelisoa ka ho toba ka har'a masala a salate, ha ea lokela ho phehoa, e latsoe tatso ea tatso e bonolo, e leng monate haholo.
Sehlahisoa se secha sa 2021 lijo tse phetseng hantle tsa konajc lijo tse tummeng tsa hotpot tse nang le moriri o monate oa konajc lijo tsa vegan
Tofu ea konjac ke eng?
Ke jeli e entsoeng ka phofo ea konjac, e tala ebile e foreshe e nang le lik'hilojule tse tlase le faeba e ngata.
Ke hobane'ng ha motso oa konjac o thibetsoe Australia?
Leha sehlahisoa se reretsoe ho jeoa ka ho hatella setshelo ka bonolo, moreki a ka monya sehlahisoa ka matla a lekaneng ho se kenya ka ntle ho trachea ka phoso. Ka lebaka la kotsi ena, European Union le Australia li ile tsa thibela jeli ea litholoana ea Konjac.
Ke hobane'ng ha konjac e le mpe?
Konjac e tala e ka ba chefo ho uena, 'me ho e ja e ngata haholo ka nako e le' ngoe ho ka baka litla-morao tse ling kahae monyang metsi boleng bo botle. Leha ho le jwalo, hangata ho e ja ho latela ditaelo ho lokile.
Na ho bolokehile ho ja konjac?
Ntle le ts'ebetso efe kapa efe pele e jeoa ho kotsi, e hloka ho sterilize le mekhoa e mengata. Sehlahisoa sa rona se bolokehile ka 100% hore o se natefeloe.




