Raese e omileng ea konjac Shirataki Rice | Ketoslim Mo
Tlhaloso ea Sehlahisoa
Sebopeho se tšoana le raese e tloaelehileng, empa se molemo haholo bakeng sa bophelo bo botle.raese ea shiratakie na le lik'hilojule le lik'habohaedreite tse tlase, kahoo ke e phethahetsengsebaka sa lijohaeba o leka ho theola boima ba 'mele kapa ho laola tsoekere.Ho e kopanya le raese ea hao ea letsatsi le letsatsi le hona ho molemo.Raese ea konjac e omilenge entsoe ka metso easemela sa konjac'me e na le metsoako e hloekileng le e ka latelwang, e leng se etsang hore e be mokhoa o phethahetseng oa ho khetha raese e tloaelehileng.
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Boleng bo Tloaelehileng: | Ka 200g(raese e phehiloeng e omileng) |
| Matla: | 28.4kcal/119kJ |
| Mafura ohle: | 0g |
| K'habohaedreite: | 6g |
| Faeba | 0.6g |
| Protheine | 0.6g |
| Sodium: | 0mg |
| Lebitso la sehlahisoa: | Omileng ShiratakiRaese ea Konjac |
| Tlhaloso: | 200g |
| Motsoako oa Motheo: | Metsi,Phofo ea Konjac |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 5Kcal |
| Likaroloana: | Ha e na gluten/ Protheine e tlase/Mafura a tlase |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea sebaka se le seng (ho tloha moralo ho ea tlhahisong) 2. Lilemo tse fetang 10 tsa boiphihlelo 3. Tšebeletso ea OEM ODM OBM 4. Mehlala ea mahala 5. Palo e tlase ea odara e tlase |
Lintlha tse mabapi le Shirataki Konjac Raese
Shirataki raese(kaparaese e omileng ea konjac) e entsoe kasemela sa konjac'me e na le metsi a 97% le faeba ea 3%.
Reise e omileng e fetoha e tenyetsehang 'me e na le sebopeho se kang sa jeli ka mor'a ho monya metsi le ho a kolobisa.
Reise e omileng ea Konjac ke lijo tse ntle bakeng sa ho theola boima ba 'mele le ho laola tsoekere, hobane ligrama tse ling le tse ling tse 100 tsa reise e omileng ea konjac li na le lik'hilojule tse 73KJ le ligrama tse 4.3 tsa lik'habohaedreite, 'me mafura le tsoekere ke 0.
Sebopeho sa raese ea shirataki se tla fetoha ka mor'a ho hatsetsa, kahoo u se ke ua hatsetsa lihlahisoa tse entsoeng ka raese ea shirataki! Boloka mochesong oa kamore!
Litaelo tsa ho pheha
(Karolelano ea raese le metsi ke 1:1.2)





