Lihlahisoa tsa konjac Lijo tsa bophelo bo botle tsa Vegan Ketoslim Mo Mpa e chesang e nang le moriri o mosweu
Mabapi le ntho ena
Lihlahisoa tsa Konjac: Lihlahisoa tsa Konjac li kenyelletsaraese ea shirataki, li-noodle tsa shirataki, konjac shrimp,lijo tse bobebe tsa konjacjj. e bitsoa mpa e tšoeu e nang le moriri oa konjac. e ntšoa homotso oa konjac, eo hape e neng e bitsa konnyaku, Lebitso la Selatine bakeng sasemela sa konjac
keAmorphophallusBatho ba boetse ba e bitsa konjaku, eam ea tlou, leleme la devil, palema ea linoha, le voodoo lily. Lebone la semela - karolo ea semela e melang ka tlas'a lefatše - le na le faeba e qhibilihang e bitsoangglucomannan.
Senamotso oa konjaclijo li bōpehile joaloka mpa e boea, 'mala o mosoeu, tatso ea ho hlafuna, empalijo tsa vegan, tšebeliso ea diresepe ka mekhoa e fapaneng joalo ka hot pot, lijo tse bobebe, lijo tse ka thoko.. li na le sebopeho se kang mpa e boea ba nama, lijo tse nang le lik'hilojule tse tlase, sebaka se loketseng bakeng sa batho ba jang lijo tse fokolang, hape se molemo bakeng sa batho ba nang le lefu la tsoekere.
MOKHOA OA HO SEBELISA/HO JEOA:
1. Ho futhumatsa pitsa ho fihlela e belisa.
2. Hlatsoa mpa e nang le boea metsotso e 1 ho isa ho e 2.
3. Li kenye ka pitseng e chesang, ebe u li hlatsoa ka pitseng, metsotsoana kapa u li belise feela ho latela tatso ea hau.
3. Natefeloa ke lijo tse monate feela.
Li-tag tsa Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Mpa e tšoeu e nang le moriri oa konjac |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 500g |
| Motsoako oa Motheo: | Metsi,Phofo ea Konjac |
| Nako ea ho boloka: | Likhoeli tse 12 |
| Likaroloana: | Ha e na gluten/ Protheine e tlase/Mafura a tlase |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea ho emisa ho le mong Chaena 2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 3. OEM & ODM & OBM ea fumaneha 4. Mehlala ea mahala 5. MOQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 73kJ |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0g |
| K'habohaedreite: | 2.8g |
| Sodium: | 0mg |
Lipotso le Likarabo:
Ke hobane'ng ha konjac e thibetsoe?
E thibetsoe ho tsoa lihlahisoa tsa dimonamone ke Khomishene ya Yuropa ka lebaka la dikotsi tse ka bang teng ho bana.
Nali-noodle tsa konjacho hobe ho uena?
Tjhe, Diphuputso di fumane hore konjac e ka thusa ho fokotsa k'holeseterole yohle, k'holeseterole e mpe ya LDL le triglycerides.
Na konjac e thibetsoe Australia?
E, ka lebaka la likotsi tse ka bang teng ho bana.
Lintho tse ling tseo u ka li hlahlobang
Ketoslim mo Co., Ltd. ke moetsi oa lijo tsa konjac tse nang le lisebelisoa tsa tlhahlobo tse hlomelitsoeng hantle le matla a tekheniki a matla. Ka mefuta e mengata, boleng bo botle, litheko tse utloahalang le meralo e metle, lihlahisoa tsa rona li sebelisoa haholo indastering ea lijo le liindastering tse ling.
Melemo ea rona:
• Phihlelo ea indasteri ea lilemo tse 10+;
• Sebaka sa ho lema sa disekwere tse fetang 6000;
• tlhahiso ea selemo le selemo ea lithane tse 5000+;
• Basebetsi ba fetang 100;
• Linaha tse fetang 40 tse romelang thepa kantle ho naha.

Na li-noodle tsa konjac li mpe ho uena?
Tjhe, e entswe ka faeba ya dijo e qhibilihang metsing, e thusang ho theola boima ba mmele.
Ke hobane'ng ha motso oa konjac o thibetsoe Australia?
Leha sehlahisoa se reretsoe ho jeoa ka ho hatella setshelo ka bonolo, moreki a ka monya sehlahisoa ka matla a lekaneng ho se kenya ka ntle ho trachea ka phoso. Ka lebaka la kotsi ena, European Union le Australia li ile tsa thibela jeli ea litholoana ea Konjac.
Na li-noodle tsa konjac li ka u kulisa?
Tjhe, e entsoe ka motso oa konjac, e leng mofuta oa semela sa tlhaho, konjac noodle e phehiloeng hantle e ke ke ea u ntša kotsi.
Na li-noodle tsa konjac ke tsa Keto?
Li-noodle tsa Konjac li bonolo ho ja. Li na le metsi a 97% le faeba ea 3%. Faeba ke k'habohaedreite, empa ha e na phello ho insulin.





