Raese ea roughage ea oats | Tatso ea raese ea Asian Konjac, e nang le lik'habohaedreite tse tlase | Ketoslim Mo
Mabapi le ntho
Raese e teteaneng ea oatmeal ea Konjacke raese e potlakileng, metsoako e meholo ke raese ea oatmeal le konjac. Li-oats li ruile ka faeba ea lijo, 'me konjac e ruile ka glucomannan le faeba ea lijo, kahoo ena ke raese e phetseng hantle e nang le faeba e ngata. E ka khothaletsa tšilo ea lijo mala, ea boloka bophelo bo botle ba mala, le ho ntlafatsa tikoloho ea mala. Li-oats tsa Konjac le raese e mahoashe ha li na tsoekere 'me li boetse li molemo bakeng sa batho ba nang le lefu la tsoekere. Ho li ja e le lijo tsa mantlha ho ka boloka kapa ho theola tsoekere maling.
Likaroloana
• Ha ho mafura, ha ho tsoekere, lik'hilojule tse tlase
• E na le faeba e ngata
• e se nang gluten
E fetile mangolo a HACCP, IFS, BRC, FDA, QS, JAS, Kosher le a mang, e leng se etsang hore e be lijo tse phethahetseng tsa halal.
Li-tag tsa Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Raese ea Konjac oat roughage |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 336g |
| Motsoako oa Motheo: | Raese ea Konjac (metsi, phofo ea Konjac, starch ea tapioca), lijo-thollo tsa oat |
| Likaroloana: | ha e na gluten/ ha e na mafura/ |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea ho emisa ho le mong Chaena 2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 3. OEM & ODM & OBM ea fumaneha 4. Mehlala ea mahala 5. MOQ e tlase |
MOKHOA OA HO SEBELISA/HO JEOA:
1. Phutholla sephutheloana.
2. Kenya sejo sefe kapa sefe kapa soso, sejana se ka thoko bakeng sa ho jela.
3. Reise ea konjac e se e loketse ho jeoa, ke lijo tse potlakileng tseo u ka li thabelang.
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 316Kcal |
| Protheine: | 1.4g |
| Mafura: | 1.1g |
| K'habohaedreite: | 14.8g |
| Sodium: | 8mg |
Lintho tse ling tseo u ka li hlahlobang
Batho ba boetse ba botsa
Ketoslim mo Co., Ltd. ke moetsi oa lijo tsa konjac tse nang le lisebelisoa tsa tlhahlobo tse hlomelitsoeng hantle le matla a tekheniki a matla. Ka mefuta e mengata, boleng bo botle, litheko tse utloahalang le meralo e metle, lihlahisoa tsa rona li sebelisoa haholo indastering ea lijo le liindastering tse ling.
Melemo ea rona:
• Phihlelo ea indasteri ea lilemo tse 10+;
• Sebaka sa ho lema sa disekwere tse fetang 6000;
• tlhahiso ea selemo le selemo ea lithane tse 5000+;
• Basebetsi ba fetang 100;
• Linaha tse fetang 40 tse romelang thepa kantle ho naha.
Na li-noodle tsa konjac li mpe ho uena?
Tjhe, e entswe ka faeba ya dijo e qhibilihang metsing, e thusang ho theola boima ba mmele.
Ke hobane'ng ha motso oa konjac o thibetsoe Australia?
Leha sehlahisoa se reretsoe ho jeoa ka ho hatella setshelo ka bonolo, moreki a ka monya sehlahisoa ka matla a lekaneng ho se kenya ka ntle ho trachea ka phoso. Ka lebaka la kotsi ena, European Union le Australia li ile tsa thibela jeli ea litholoana ea Konjac.
Na li-noodle tsa konjac li ka u kulisa?
Tjhe, e entsoe ka motso oa konjac, e leng mofuta oa semela sa tlhaho, konjac noodle e phehiloeng hantle e ke ke ea u ntša kotsi.
Na li-noodle tsa konjac ke tsa Keto?
Li-noodle tsa Konjac li bonolo ho ja. Li na le metsi a 97% le faeba ea 3%. Faeba ke k'habohaedreite, empa ha e na phello ho insulin.






