Tee ea bubble ea Konjac Jelly e nang le litopo tse ngata, jeli ea litholoana, e phehiloeng, e monate ...
Mabapi le ntho ena:
Litlolo tsa jeli ea KonjacSebopeho se ratoa ke bolo, se latsoeha hantle, tatso ea ho hlafuna ke Q bounce. se entsoe ka konjac, semela se tletsengfaeba ea lijo, e kentswe eseng feela teeng ya diboloko empa hape le teeng efe kapa efe kapa ditee tsa lebese tseo o di ratang, Re fa bareki metswako le mehopolo e mengata e iqapetsweng Ho theha menyetla e sa feleng ya dino. Jeli ya Konjac e bonolo le e lematsang, ke mokhoa o mong o molemo ho wena, o phetseng hantle ho feta diperela tsa tapioca! Ena e tsebahalang e nang le mafura a tlasesenekeho tsoa Asia ho eketsa sebopeho le tatso e eketsehileng motswakong ona o nang le caramelized bakeng sa maikutlo a monate a molomo ao o tla a rata - ntle le lik'hilojule le lik'habohaedreite tse eketsehileng.
• e tletseng faeba ea lijo, e etsang hore u ikutloe u khotsofetse u ja hanyane.
• Kgotsofatsa takatso ea hau ea tee e monate ka tse peli tse monate tsa Brown SugarTee ea Lebese& lijeli tse hlafunang ka mokhoa o sa thijoeng ka sirapo e bolila le e nang le botoro e ngata, e kang caramel. Iphehelle ka seno sa boleng ba Starbucks ka theko e tlase haholo.
• Litatso tse 'ne: Tatso ea pele, Tatso ea tsoekere e sootho,Matchatatso le tatso ea Sakura.
Tšobotsi
1. E loketse ho sebelisoa
2. Boloka sebakeng se pholileng le se omileng, se sa buloa selemo se le seng
3. E sebelisoa bakeng sa seno se batang, e latsoeha hamolemo
Li-tag tsa Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Jeli ea Konjaclintho tse tlatsitsoeng |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Metsi,Phofo ea Konjac |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | Ha e na gluten/ Protheine e tlase/faeba e ngata |
| Mosebetsi: | ho theola boima ba 'mele, ho theola tsoekere maling,li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea ho emisa e le 'ngoe Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 3. OEM le ODM le OBM lia fumaneha 4. Mehlala ea mahala 5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 345Kcal |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0g |
| K'habohaedreite: | 20.3g |
| Sodium: | 17mg |
Lintho tse ling tseo u ka li hlahlobang
Batho ba boetse ba botsa
Ketoslim mo Co., Ltd. ke moetsi oa lijo tsa konjac tse nang le lisebelisoa tsa tlhahlobo tse hlomelitsoeng hantle le matla a tekheniki a matla. Ka mefuta e mengata, boleng bo botle, litheko tse utloahalang le meralo e metle, lihlahisoa tsa rona li sebelisoa haholo indastering ea lijo le liindastering tse ling.
Melemo ea rona:
• Phihlelo ea indasteri ea lilemo tse 10+;
• Sebaka sa ho lema sa disekwere tse fetang 6000;
• tlhahiso ea selemo le selemo ea lithane tse 5000+;
• Basebetsi ba fetang 100;
• Linaha tse fetang 40 tse romelang thepa kantle ho naha.

Na li-noodle tsa konjac li mpe ho uena?
Tjhe, e entswe ka faeba ya dijo e qhibilihang metsing, e thusang ho theola boima ba mmele.
Ke hobane'ng ha motso oa konjac o thibetsoe Australia?
Leha sehlahisoa se reretsoe ho jeoa ka ho hatella setshelo ka bonolo, moreki a ka monya sehlahisoa ka matla a lekaneng ho se kenya ka ntle ho trachea ka phoso. Ka lebaka la kotsi ena, European Union le Australia li ile tsa thibela jeli ea litholoana ea Konjac.
Na li-noodle tsa konjac li ka u kulisa?
Tjhe, e entsoe ka motso oa konjac, e leng mofuta oa semela sa tlhaho, konjac noodle e phehiloeng hantle e ke ke ea u ntša kotsi.
Na li-noodle tsa konjac ke tsa Keto?
Li-noodle tsa Konjac li bonolo ho ja. Li na le metsi a 97% le faeba ea 3%. Faeba ke k'habohaedreite, empa ha e na phello ho insulin.






