lijo tsa motso oa konjac konjac vegan lijo | Ketoslim Mo
Mabapi le ntho ena
Lijo tsa metso ea Konjac: Lijo tsa metso ea Konjac li kenyelletsali-noodle tsa konjac, li-noodle tsa shirataki, konjac shrimp,lijo tse bobebe tsa konjacjj. sena se bitsoa mpa ea konyana ea konjac. E entsoe ka motso oa semela sa konjac, oo hape o bitsoangkonnyakuLebitso la Selatine la semela sa konjac
keAmorphophallusBatho ba boetse ba e bitsa konjaku, yam ea tlou, leleme la devil, palema ea noha, le voodoo lily. Lebone la semela - karolo ea semela e melang ka tlas'a lefatše - le na lefaeba e qhibilihange bitsoang glucomannan.
Lijo tsena tsa metso ea konjac li bōpehile joaloka mpa e nang le boea, empalijo tsa vegan, tšebeliso ea diresepe ka mekhoa e fapaneng joalo ka hot pot, lijo tse bobebe, lijo tse ka thoko.. lijo tse nang le lik'hilojule tse tlase, sebaka se setle bakeng sa batho ba jang lijo tse fokolang, hape se molemo bakeng sa batho ba nang le lefu la tsoekere.
MOKHOA OA HO SEBELISA/HO JEOA:
1. Ho lokisa pitsa e chesang, ho e belisa.
2. Phutholla sephutheloana. Hlatsoa lijo tsa meroho metsotso e 1 ho isa ho e 2.
3. Li kenye ka pitseng e chesang, ebe u li hlatsoa ka pitseng, metsotsoana kapa u li belise feela ho latela tatso ea hau.
3. Sohle seo o hlokang ho tshwenyeha ka sona ke hore na o ka nna wa lla hakae ha o ntse o natefeloa ke noodle ena e monate ya setso e bōpehileng jwalo ka spaghetti.
Li-tag tsa Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Mpa ea konyana e chesang ea Konjac |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 500g |
| Motsoako oa Motheo: | Metsi, Phofo ea Konjac |
| Nako ea ho boloka: | Likhoeli tse 12 |
| Likaroloana: | ha e na gluten/ Protheine e tlase/faeba e ngata |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea ho emisa ho le mong Chaena 2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 3. OEM & ODM & OBM ea fumaneha 4. Mehlala ea mahala 5. MOQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 97kJ |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0g |
| K'habohaedreite: | 4.6g |
| Sodium: | 0mg |
Batho le bona ba ameha ka:
Ke lijo life tse nang le motso oa konjac?
Lijo tse nang le faeba e ngata ea lijo, joalo ka li-noodle tsa rona tsa konjac, raese ea konjac le lijo tse bobebe, jj.
Na ho bolokehile ho ja konjac?
Motso o tala oa konjac o chefo, batho ba tloaelehileng ba phetseng hantle ba ka o ja ntle le haeba ho e-na le allergy.
Ke hobane'ng ha konjac e thibetsoe Australia?
Ka lebaka la monyetla oa hore e be kotsi ea ho khangoa le ho thiba mpa. Australia e ile ea e thibela e le tlatsetso ka 1986.
Lintho tse ling tseo u ka li hlahlobang
Batho ba boetse ba botsa
Ketoslim mo Co., Ltd. ke moetsi oa lijo tsa konjac tse nang le lisebelisoa tsa tlhahlobo tse hlomelitsoeng hantle le matla a tekheniki a matla. Ka mefuta e mengata, boleng bo botle, litheko tse utloahalang le meralo e metle, lihlahisoa tsa rona li sebelisoa haholo indastering ea lijo le liindastering tse ling.
Melemo ea rona:
• Phihlelo ea indasteri ea lilemo tse 10+;
• Sebaka sa ho lema sa disekwere tse fetang 6000;
• tlhahiso ea selemo le selemo ea lithane tse 5000+;
• Basebetsi ba fetang 100;
• Linaha tse fetang 40 tse romelang thepa kantle ho naha.
Na li-noodle tsa konjac li mpe ho uena?
Tjhe, e entswe ka faeba ya dijo e qhibilihang metsing, e thusang ho theola boima ba mmele.
Ke hobane'ng ha motso oa konjac o thibetsoe Australia?
Leha sehlahisoa se reretsoe ho jeoa ka ho hatella setshelo ka bonolo, moreki a ka monya sehlahisoa ka matla a lekaneng ho se kenya ka ntle ho trachea ka phoso. Ka lebaka la kotsi ena, European Union le Australia li ile tsa thibela jeli ea litholoana ea Konjac.
Na li-noodle tsa konjac li ka u kulisa?
Tjhe, e entsoe ka motso oa konjac, e leng mofuta oa semela sa tlhaho, konjac noodle e phehiloeng hantle e ke ke ea u ntša kotsi.
Na li-noodle tsa konjac ke tsa Keto?
Li-noodle tsa Konjac li bonolo ho ja. Li na le metsi a 97% le faeba ea 3%. Faeba ke k'habohaedreite, empa ha e na phello ho insulin.




