Reise e iphuthumatsang, sebaka sa lijo tse potlakileng bakeng sa ho hloma liahelo | Ketoslim Mo
Mabapi le ntho ena
Reise e iphuthumatsang ea Konjac e na le setshelo se futhumatsang, e leng se etsang hore ho be bonolo le ho potlaka ho e ja, 'me boima ba eona bo bobebe bo etsa hore ho be bonolo ho e jara.Raese ea Konjac e ka nka sebaka sa ric e tšoeue, 'me lik'habohaedreite tsa eona li ka tlase ho 80% ho feta tsa raese e tšoeu. Ke raese e phetseng hantle e nang le mafura a tlase, lik'hilojule tse tlase le tsoekere e le sieo.Ketoslim Moe ntse e ithuta mokhoa oa ho tlisa raese ea konjac ka botebo haholoanyane maphelong a bareki.Reise e iphuthumatsange etsa hore e be bonolo le e potlakileng, e fokotsa nako eo bareki ba e qetang ba pheha.
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Reise e iphuthumatsang |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 100g |
| Motsoako oa Motheo: | Raese, starch ea poone e jeoang, mono-diglyceride fatty acid ester, calcium dihydrogen phosphate, phofo ea konjac |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | Ha e na gluten/Ha e na mafura/ Ha e amohelehe ho Keto |
| Mosebetsi: | E bonolo/ E loketse ho jeoa |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 103. OEM le ODM le OBM lia fumaneha4. Mehlala ea mahala5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 355Kcal |
| Protheine: | 6.4g |
| Mafura: | 0g |
| K'habohaedreite: | 80.8g |
| Sodium: | 0mg |
MOKHOA OA HO SEBELISA/HO JEOA
1. Eketsalijo tse phehiloengka raese ka sekotlolong se senyenyane
2. Beha pad e futhumatsang 'me u tšele metsi a mocheso oa kamore ka sekotlolong se seholo ho ea tlase ho se senyenyane.
3. Beha sekotlolo se senyenyane ka holim'a sekotlolo se seholo. Koahela ntho e 'ngoe le e 'ngoe ka sekoahelo.
4. Emela metsotso e ka bang 15.
5. Ha feela mouoane o tsoa ka sekotlolong, natefeloa ke viand ea hau!
LBH
Motsoako o ka sehloohong ke raese e omileng, 'me karabelo ea mokotla o futhumatsang ka metsi e sebelisoa ho futhumatsa raese ka metsi.
Tšela raese ka setshelong sa raese 'me u kenye metsi a lekaneng; bula sephutheloana sa ho futhumatsa, eketsa metsi a batang a lekaneng, emela hore sephutheloana sa ho futhumatsa se lokolle mocheso, 'me u natefeloe ke ona ka mor'a metsotso e 15.
Metsi a kopana le Calcium Oxide. Karabelo ya tlhaho ya exothermic e ntan'o qala e hlahisang mocheso.
Mocheso o hlahisoa ke karabelo e tsoang mochesong o bakoang ke ho eketsa metsi a mocheso oa kamore ho liminerale tse phofshoana tse kang magnesium, tšepe le letsoai. Sephutheloana se entsoe ka tsela eo metsi a chesang a lulang ka tlas'a terei ea lijo ebe a li fufulela.
Ithute haholoanyane ka lihlahisoa tsa Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. ke moetsi oa lijo tsa konjac tse nang le lisebelisoa tsa tlhahlobo tse hlomelitsoeng hantle le matla a tekheniki a matla. Ka mefuta e mengata, boleng bo botle, litheko tse utloahalang le meralo e metle, lihlahisoa tsa rona li sebelisoa haholo indastering ea lijo le liindastering tse ling.
Melemo ea rona:
• Phihlelo ea indasteri ea lilemo tse 10+;
• Sebaka sa ho lema sa disekwere tse fetang 6000;
• tlhahiso ea selemo le selemo ea lithane tse 5000+;
• Basebetsi ba fetang 100;
• Linaha tse fetang 40 tse romelang thepa kantle ho naha.
Potso: Na li-noodle tsa konjac li mpe ho uena?
Karabo: Tjhe, ho bolokehile hore o ka ja.
Potso: Ke hobane'ng ha li-noodle tsa konjac li thibetsoe?
Karabo: E thibetsoe Australia ka lebaka la kotsi e ka bang teng ea ho khangoa.
Potso: Na ho lokile ho ja li-noodle tsa konjac letsatsi le letsatsi?
Karabo: E empa eseng kamehla.





