Lijo tsa Konjac tse nang le khalori e tlase Li-noodle tsa Konjac tse se nang khauta
Li-noodle tsa Konjac Gold Instant li loketse ketone ka lebaka la hore ha li na lik'habohaedreite tse ngata.
Ka 1.2g feela ea lik'habohaedreite le lik'hilojule tse 5 ka 270g,Li-noodle tsa Konjacli loketse batho ba lakatsang pasta ba ja lijo tsa keto. Bakeng sa batho ba jang meroho feela kapa ba jang lijo tse se nang gluten, li-noodle tsa konjac ke e 'ngoe ea lijo tse fokotsang mafura lijong tsa ketogenic, e leng se etsang hore e be khetho e ntle kaha li ka fumanoa lireschorenteng, li-gym, lisuphamaketeng le lipolaneteng tsa ho ja lijo tse jeoang.
Ha li-noodle tsa Konjac li ntse li tuma haholo, lihlahisoa tse ling li hlahisa phofo ea konjac e seng e lokisitsoe. Haeba u ja lijo tse nang le lik'habohaedreite tse tlase, u lokela ho ba hlokolosi hore metsoako e meng, joalo ka lisoso, li-sweeteners le meroho e nang le setache, e se ke ea feta moeli oa lik'habohaedreite tsa hau.
Konjac (juruo), e nang le lik'hilojule tse tlase
Setache se tlase le khora e matla
Ho ja lijo tse nang le lik'habohaedreite tse tlase tsa ketogenic
E ka sebelisoa sebakeng sa phofo
Empa o tlameha ho tseba tse latelang mabapi le thibelo ea ho sebelisa konjac:
1. Konjac e tala e na le chefo, kahoo etsa bonnete ba hore u e pheha lihora tse fetang tse tharo pele u e ja.
2. Konjac e na le faeba e ngata haholo ea lijo, eo ho seng bonolo ho e sila le ho e monya ka mor'a ho kena ka maleng. Ka hona, batho ba nang le ts'ebetso e mpe ea mala le ho se sile hantle ha baa lokela ho ja haholo nako le nako.
3 Konjac serame, batho ba nang le matšoao a serame ba lokela ho ja hanyane.
4, KonjacNa bakuli ba nang le lekhopho, ho hlohlona le matšoao a mang ba lokela ho ja hanyane?
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Li-noodle tsa Konjac Gold Instant-Ketoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | gluten/mafura/ha e na tsoekere/khabohaedreite e tlase |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 3. OEM le ODM le OBM lia fumaneha 4. Mehlala ea mahala 5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 125KJl |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0 g |
| K'habohaedreite: | 6.4g |
| Sodium: | 12mg |
Boleng ba Phepo
Sebaka se Loketseng sa Lijo--Lijo tse Phelisang Hantle
E thusa ho theola boima ba 'mele
Likhalori tse tlase
Mohloli o motle oa faeba ea lijo
Faeba ea lijo e qhibilihang
Fokotsa hypercholesterolemia
E lumellana le Keto
Hypoglycemia e phahameng
Tsebo e 'ngoe ea li-noodle tsa konjac
| Pulungoana 1 | Ke hobane'ng ha konjac e tlatsa haholo?Motso oa Konjac o na le hoo e ka bang 40% ea faeba e qhibilihang -- glucomannan. Ka lebaka la litšobotsi tsa eona tsa ho monya metsi ka matla, konjac e ruile ka faeba ea lijo, e ka hlahisang maikutlo a ho khora, ea fokotsa k'holeseterole le ho leka-lekanya tsoekere maling. |
| Pulungoana 2 | Ke hobane'ng ha konjac e tlatsa haholo?Konjac e na le faeba e qhibilihang, ke glucomannan, e etsang hore motho a ikutloe a khotše ka lebaka la ho feta ha eona butle haholo ka har'a tšilo ea lijo 'me e bontšoa e fokotsa k'holeseterole le ho leka-lekanya tsoekere maling. Konjac e monate hakae ho latela hore na u e pheha joang. |
| Pulungoana 3 | Na li-noodle tsa konjac li na le lik'hilojule tse 0? Li-noodle tsa konjac tse batlang li se na lik'hilojule (ka karolelano likhalori tse 8 ka 200g) li etsoa ka motso oa semela sa konjac (konnyaku), se entsoeng phofo pele se fetoloa li-noodle tsa bophara bo fapaneng. Li na le lik'hilojule tse tlase haholo, empa li ntse li tlatsa, hobane li na le faeba e ngata haholo. |
Ithute haholoanyane ka lihlahisoa tsa Ketoslim Mo
Na li-noodle tsa khauta tse potlakileng li eketsa tsoekere maling?
Li-noodle tsa Konjac Faeba ena e liehisa tšilo ea lijo 'me e thusa ho fokotsa ho phahama ha tsoekere maling. Kaha e siloa butle-butle, glucomannan e boetse e fana ka lijo bakeng sa libaktheria tse ntle ka har'a mala e le hore li ka hlahisa li-acid tse mafura tse khutšoane, tsa fokotsa ho ruruha, le ho susumetsa ho lokolloa ha peptide ea hormone ea enterotropic YY. E ka thusang bophelo bo botle ba mala a hau.
Li-noodle tsa khauta tsa Konjac tse nang le lik'habohaedreite tse tlase?
Oho, ho lokile! Ha e le hantle, ke sehlahisoa se se nang lik'habohaedreite! 'Me ha se na gluten!
Na ho thata ho sila li-noodle tsa konjac?
Dikhabohaedreite tse ka belang tse ka har'a konjac hangata li molemo bakeng sa bophelo ba hau, empa ho ka ba thata hore batho ba itseng ba li sile. Ha u ja konjac, lik'habohaedreite tsena lia bela ka maleng a hao a maholo, moo li ka bakang litla-morao tse fapaneng tsa mala.






