Li-noodle tsa Shirataki fettuccine tse nang le lik'hilojule tse tlase tsa konjac spinach fettuccine | Ketoslim Mo
Belisa metsi ka pitseng e mahareng.li-noodle tsa fettuccine tsa spinachka har'a colander 'me u hlatsoe ka metsi a batang metsotsoana e 30. Beha li-noodle ka metsing a belang 'me u phehe metsotso e 2-3.li-noodle tsa spinache ke ke ea fela nakong ea ho pheha hobane ha e na 'mala. Ke khetho e ntle bakeng sa lijo tsa hoseng, tsa motšehare le tsa mantsiboea, 'me u ka e ja ka kholiseho. Fettuccine ea spinach ea Konjac le eona ke mofuta oakonjac fettuccine.
li-noodle tsa shirataki tse rekisoang ka bongata tse nang le pasta e se nang mafura, likhalori tse se nang mafura, konjac spinach fettuccine
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Li-noodle tsa spinach tsa Konjac-Ketoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | ha e na gluten/mafura/ha e na tsoekere, e na le lik'habohaedreite tse tlase/e na le faeba e ngata |
| Mosebetsi: | ho theola boima ba 'mele, ho theola tsoekere maling,li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 103. OEM le ODM le OBM lia fumaneha4. Mehlala ea mahala5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng ea li-noodle tsa spinach
| Matla: | 6KCal |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0 g |
| K'habohaedreite: | 1.6g |
| Sodium: | 0mg |
Likhalori tsa li-noodle tsa spinach
Boleng ba Phepo
Sebaka se Loketseng sa Lijo--Lijo tse Phelisang Hantle
E thusa ho theola boima ba 'mele
Likhalori tse tlase
Mohloli o motle oa faeba ea lijo
Faeba ea lijo e qhibilihang
Fokotsa hypercholesterolemia
E lumellana le Keto
Hypoglycemia e phahameng
Li-noodle tsa Shirataki fettuccine ke eng?
| Mohato oa 1 | Konjac le spinach tagliatne ke motsoako oa konjac ea tlhaho ea Asia le phofo ea spinach. Sephutheloana sohle se na le lik'hilojule tse 20 le ligrama tse 6 tsa lik'habohaedreite. |
| Mohato oa 2 | Li-noodle tsa Shiratakike lijo tse nang le lik'habohaedreite tse tlase tse nang le lik'hilojule tse 'maloa ka karolo. Li-noodle tsa Shirataki li loketse keto hobane li na le lik'habohaedreite tse tlase |




