Lijo tse felletseng tsa li-noodle tsa Shirataki| Ketoslim Mo
Mokhoa oa ho ja: (E monate ka mehato e meraro)
1. Tšelali-noodle tsa konjacka sekotlolong.
2. Kenya metsi a belang, koahela 'me u tlohele li-noodle li qoelise motsotso o le mong;
3. Tšela metsi a belang, a tšele ka mokotleng oa ho kopanya 'me u hlohle hantle pele u sebeletsa.
Hlokomela:
1. Lintho tse bakang alejiki: Li-noodle tsena tsa Shuang Shuang (Li-noodle tsa Konjac) e na le lihlahisoa tsa soya le lijo-thollo tsa gluten;
2. Mokhoa oa ho boloka: Boloka sebakeng se pholileng hole le khanya 'me e ke ke ea hoamisoa
3. Bophelo ba shelf: Likhoeli tse 12
Malebela: Haeba mokotla o ka hare o fumanoa o senyehile kapa o atolohile kapa o le gelatin, ka kopo o se ke oa o ja. O ka nkeloa sebaka ke sebaka seo o se rekileng. Karolo e nyane ea lintho tse ntšo sehlahisoa ke karolo ea Konjac, ka kopo kholiseha.
Tafole ea lintlha tsa phepo ea li-noodle tsa Konjac
Tlhaloso ea Lihlahisoa
Metswako ea li-noodle tsa Konjac: metsi,Phofo ea Konjac, cornstarch, asiti ea citric
| Matla: | 71KJ |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0g |
| Faeba ea lijo | 4.2g |
| Sodium: | 0mg |
Leqephe la lintlha tsa phepo e nepahetseng bakeng sa lipakete tsa soso
● Metswako ea crayfish: metsi a nooang, oli ea soya, peista ea linaoa, soso ea hoisin, tsoekere e le 'ngoe ea kristale ea lefika, linoko, chili, letsoai le jeoang, linoko tsa khoho, monosodium glutamate, soso ea oyster (ho kenyeletsoa 'mala oa caramel), onion, ginger, konofolo, tomoso ea mofuta oa tatso, pepere ea Sichuan, tatso le linoko tsa lijo, disodium nucleotide, disodium succinate
Metswako ea sephutheloana sa ho kopanya sa Dong Yin Gong: metsi a nooang, oli ea meroho, sopho e tšoeu ea nama ea kolobe e nang le masapo, phofo ea kokonate, galangal, citronella, jj.
● Metswako ya sephutheloana sa sopho ya kgauta ya nama ya kgomo: radish e bedisitsweng, metsi a nowang, oli ya meroho sopho ya masapo a kolobe, soso ya chili, monosodium glutamate, chili e bedisitsweng (meroho e bedisitsweng), ginger e bedisitsweng (meroho e bedisitsweng), meroho e bedisitsweng (meroho e bedisitsweng), letswai le jewang, jj.
Tatso e monate ea crayfish
Li-noodle tse pholileng tsa Konjac
Tlhaloso: 225g/ mokotla
Li-noodle tsa Konjac 200g (tse tiileng > 150g) + 25g motsoako oa crawfish
| Matla: | 1525KJ |
| Protheine: | 4.7g |
| Mafura: | 31.2g |
| K'habohaedreite: | 17.1g |
| Faeba ea lijo | 3985g |
| Sodium: | 6.1mg |
Tatso ea setaele sa Thai sa Dong Yin Gong
Li-noodle tse pholileng tsa Konjac
Tlhaloso: 240g/ mokotla
Bokaholimo ba Konjac 215g (bo tiileng > 170g) + sephutheloana sa ho kopanya sa Dong Yin Gong 25g
| Matla: | 1314KJ |
| Protheine: | 4.5g |
| Mafura: | 24.3g |
| K'habohaedreite: | 19.9g |
| Sodium: | 6950mg |
Tatso ea khomo e mafura ea sopho ea khauta
Li-noodle tse pholileng tsa Konjac
Tlhaloso: 240g/ mokotla
Bokaholimo ba Konjac 215g (bo tiileng > 170g) + Pakete ea mafura ea Sopo ea Khauta ea Khomo 25g
| Matla: | 1010KJ |
| Protheine: | 6g |
| Mafura: | 20.6g |
| K'habohaedreite: | 8.6g |
| Sodium: | 6174mg |
Boleng ba Phepo
Sebaka se Loketseng sa Lijo--Lijo tse Phelisang Hantle
E thusa ho theola boima ba 'mele
Likhalori tse tlase
Mohloli o motle oa faeba ea lijo
Faeba ea lijo e qhibilihang
Fokotsa hypercholesterolemia
E lumellana le Keto
Hypoglycemia e phahameng
U ka 'na ua rata hape
Na o ka omisa li-noodle tsa konjac?
Ho molemo hore li ome, u ka li boloka nako e telele ka phaposing ea ho jela. Empa u ke ke ua li ja li siiloe ke nako. Li monate ka meroho e halikiloeng, soya sauce le likotoana tsa khoho/vegan.
Na o ka fumana li-noodle tse omisitsoeng tsa shirataki?
Ha li na tatso e ngata haholo, kahoo li sebetsa hantle ka metsoako le li-sauce tse fapaneng. Li-noodle tse tloaelehileng tsa konjac li "metsi" ebile li "omme", 'me li boetse li tla ka liphutheloana tse fapaneng, joalo ka mekotla, mabokose, mabokose a foil ea aluminium, jj.
Nka pheha li-noodle tsa konjac tse omisitsoeng joang?
Kenya li-noodle tse omileng ka sekotlolong, tšela ka metsing a belang ebe u li inela metsotso e 10. Li-noodle tse omileng li tla ba bonolo butle-butle. Pheha metsi ka pitseng, eketsa li-noodle, u li phehe metsotso e 10, eketsa metsoako, linoko le lijana tse ka thoko, ebe u li kha 'me u je.






