li-noodle tsa mohlolo lijo tse felletseng Konjac oat lasagne | Ketoslim Mo
Phapang pakeng tsa oatmeal lepasta(kapa spaghetti) ke hore pasta e tšesaane 'me oat lasagne e pharaletse, empa li entsoe kaphofo ea konjac, elijo tsa keto tsa tlhahoKonjac e nang le lik'habohaedreite tse tlase e hloekisa mala a hao
Li-noodle tse monate tsa OEM le ODM tse nang le lijo tsa meroho tsa konjac tse se nang Gluten Konjac oat lasagne
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Lasagne ea Konjac Oat-Ketoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | gluten/mafura/ha e na tsoekere,khabohaedreite e tlase/faeba e ngata |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 103. OEM le ODM le OBM lia fumaneha4. Mehlala ea mahala 5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 8Kcal |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0 g |
| K'habohaedreite: | 4g |
| Sodium: | 0mg |
Boleng ba Phepo
Sebaka se Loketseng sa Lijo--Lijo tse Phelisang Hantle
E thusa ho theola boima ba 'mele
Likhalori tse tlase
Mohloli o motle oa faeba ea lijo
Faeba ea lijo e qhibilihang
Fokotsa hypercholesterolemia
E lumellana le Keto
Hypoglycemia e phahameng
Ithute haholoanyane ka lihlahisoa tsa Ketoslim Mo
Ngola molaetsa oa hau mona 'me u o romelle ho rona




