Li-noodle tsa Shirataki tse Instant Replacement tsa Lijo tse Loketseng ho Ejoa
Li-noodle tsa Shirataki tse seng li loketse ho jeoa tsa Ketoslim Mo ke mokhoa o bonolo le o monate oa lijo tsa mantsiboea. Li entsoe ka shirataki, li-noodle tsena li na le lik'hilojule tse tlase, li na le tsoekere e tlase 'me li na le fiber e ngata, e leng se etsang hore e be khetho e bohlale ho fihlela litlhoko tsa hau tsa lijo. Ebang u mosebetsing, u le tseleng, kapa u potlakile, li-noodle tsa rona tsa Shirataki tse nkelang lijo sebaka li u fa mokete o potlakileng le o bonolo!
Khetho ea Likhalori tse Tlase:Natefeloa ke lijo tse monate ntle le boitlamo. Li-noodle tsa rona tsa Shirataki li na le lik'hilojule tse tlase 'me ke khetho e ntle ka ho fetisisa bakeng sa ba nang le bothata ba ho nona haholo.
TEKANYETSO E TLAASE:Mokhoa oa rona oa lijo tsa mantsiboea bakeng sa li-noodle tsa shirataki ke khetho e ntle bakeng sa ba shebileng tšebeliso ea tsona ea tsoekere. Li na le tsoekere e fokolang 'me ke khetho e betere ho feta li-noodle tsa setso.
FAEBA E PHAHAMILENG:Khothaletsa sebopeho se phetseng hantle sa mala ka li-noodle tsa rona tsa Shirataki tse nang le faeba e ngata. Faeba e thusa ho monya 'mele le ho u thusa ho ikutloa u khotše nako e telele, e leng se etsang hore e be tlatsetso e ntle haholo morerong oa hau oa lijo.
Boiketlo ka potlako:Ebang o mosebetsing, o tsamaya ka sekepe kapa o le tseleng, di-noodle tsa rona tsa shirataki tse seng di loketse ho jewa di fana ka mokete o potlakileng le o otlolohileng. Natefeloa ke dijo tsa mantsiboya tse monate le tse kgorisang ntle le mathata a ho pheha.
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Li-noodle tsa Shirataki tsa Instant Mushroom/Li-noodle tsa Shirataki tsa Instant Spicy |
| Motsoako oa Motheo: | Metsi, phofo ea Konjac |
| Likaroloana: | Likhalori tse tlase\Ts'ekere e tlase\Faeba e ngata\E bonolo ho jeoa |
| Mosebetsi: | Ho Fokotsa Boima ba 'Mele, Phokotso ea Tsoekere Maling, Phetolo ea Lijo tsa Meroho |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Boima bo kahare: | 230g |
| K'habohaedreite: | 2.9g/3.0g |
| Sekhahla sa Mafura: | 0g |
| Bophelo ba Shelofo: | Likhoeli tse 16 |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Pakete ea Lelapa, Bongata, Pakete e le 'Ngoe, Pakete ea Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea sebaka se le seng |
| 2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 | |
| 3. OEM ODM OBM e fumaneha | |
| 4. Mehlala ea mahala | |
| 5. MOQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea Phepo
| Lintlha tsa Phepo | |
| Litšebeletso tse 2 ka setshelo | |
| Boholo ba ho seha | Sephutheloana sa halofo (100g) |
| Chelete ka ho sebeletsa: | 23 |
| Likhalori | |
| %Boleng ba Letsatsi le Letsatsi | |
| Kakaretso ea Mafura 0g | 0% |
| Mafura a Khorileng 0g | 0% |
| Mafura a Fetotsoeng 0g | |
| Kakaretso ea lik'habohaedreite 2.9g | 1% |
| Protheine 0.7g | 1% |
| Faeba ea Lijo 4.3g | 17% |
| Tsoekere e felletseng 0g | |
| Kenya 0g ea Tsoekere e Ekelitsoeng | 0% |
| Sodium 477mg | 24% |
| Ha se mohloli o moholo oa lik'hilojule tse tsoang mafura, mafura a khotše, mafura a trans, k'holeseterole, tsoekere, vithamine A, vithamine D, calcium le tšepe. | |
| *Liphesente tsa Litekanyetso tsa Letsatsi le Letsatsi li thehiloe lijong tsa lik'hilojule tse 2,000. | |
| Lintlha tsa Phepo | |
| Litšebeletso tse 2 ka setshelo | |
| Boholo ba ho seha | Sephutheloana sa halofo (100g) |
| Chelete ka ho sebeletsa: | 24 |
| Likhalori | |
| %Boleng ba Letsatsi le Letsatsi | |
| Kakaretso ea Mafura 0g | 0% |
| Mafura a Khorileng 0g | 0% |
| Mafura a Fetotsoeng 0g | |
| Kakaretso ea lik'habohaedreite 3.0g | 1% |
| Protheine 0.7g | 1% |
| Faeba ea Lijo 4.3g | 17% |
| Tsoekere e felletseng 0g | |
| Kenya 0g ea Tsoekere e Ekelitsoeng | 0% |
| Sodium 524mg | 26% |
| Ha se mohloli o moholo oa lik'hilojule tse tsoang mafura, mafura a khotše, mafura a trans, k'holeseterole, tsoekere, vithamine A, vithamine D, calcium le tšepe. | |
| *Liphesente tsa Litekanyetso tsa Letsatsi le Letsatsi li thehiloe lijong tsa lik'hilojule tse 2,000. | |
Setšoantšo se qaqileng
Mokhoa oa ho Pheha
Maemo a Sebetsang
Feme









