Li-noodle tsa mohlolo tsa konjac tse rekisoang haholo Li-noodle tsa spinach tsa konjac | Ketoslim Mo
Li-noodle tsa mohlolo tsa Spinach tsa Premium
Morero oa rona
Sepheo sa rona ke ho fa sechaba lijo tse monate le tsa tlhaho e le hore batho ba ka li thabela ka khotso ea kelello. Ja hantle 'me u phele hantle.
Konjac ke eng?
Ke semela sa tlhaho se melang lithabeng tsa Asia Bochabela. Semela sena se tsebahala haholo Chaena le Japane ka melemo ea sona ea bophelo bo botle.
Re sebelisa faeba e ntšitsoeng metsong ea limela ebe re e kopanya le metsi ho etsa hore e be monate le e phetseng hantleli-noodle tsa konjac tsa spinach,'me e ka boela ea etsa mefuta e meng ea li-noodle, joalo ka li-noodle tsa konjac le tse ling.
Ke eng e etsang hore Bueno Lean e fapane?
Li-noodle tsa Shirataki tsa SpinachHa li bapisoa le lihlahisoa tse ling tse 'marakeng, li-noodle tsa rona tsa mohlolo tsa boleng bo holimo li na le phofo e nyane ea spinach e ekelitsoeng ho li fa sebopeho le tatso e betere.
Ho phaella moo, li-noodle tsena ha li na monko o kang oa tlhapi joaloka li-noodle tse ling tsa Shirataki!
Li-noodle tsa Instant tse rekisoang haholo Mokotla oa 270 g oa Konjac Noodle Green Health Konjac Spinach Noodles
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Li-noodle tsa Konjac Spinach-Ketoslim Mo |
| Sebopeho sa li-noodle: | Spaghetti,FettuccineTagliatelle |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | gluten/ha e na mafura/e se nang tsoekere,khabohaedreite e tlase/faeba e ngata |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 103. OEM le ODM le OBM lia fumaneha 4. Mehlala ea mahala 5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 6 kcal |
| Protheine: | 0 g |
| Mafura: | 0 g |
| Mafura a Fetotsoeng: | 0 g |
| Kakaretso ea Lik'habohaedreite: | 0g |
| Sodium: | 0 mg |
Boleng ba Phepo
Sebaka se Loketseng sa Lijo--Lijo tse Phelisang Hantle
E thusa ho theola boima ba 'mele
Likhalori tse tlase
Mohloli o motle oa faeba ea lijo
Faeba ea lijo e qhibilihang
Fokotsa hypercholesterolemia
E lumellana le Keto
Hypoglycemia e phahameng
Na o ka ja li-noodle tsa shirataki letsatsi le letsatsi?
| Mohato oa 1 | Li-noodle li entsoe hoo e ka bang ka botlalo ka faeba....Haeba 'mele oa hao o khona ho li mamella ('me batho ba bangata ba sitoa), ho li ja nako le nako ho ka ba molemo, empa ho li ja esita le hanngoe ka letsatsi ho ka ba le phello e mpe tsamaisong ea hao ea tšilo ea lijo, kahoo ho khothalletsoa ho kopanya limatlafatsi. |
| Mohato oa 2 | Li-noodle tsa Shirataki li ka phehoa, tsa halikoa kapa tsa jeoa li bata. Ha nako e ntse e ea li ke ke tsa nolofala kahoo li loketse lijo tseo u li phehang esale pele 'me u li sebeletse hamorao joalo ka mabokose a lijo tsa motšehare. |
U ka 'na ua rata hape
Na li-noodle tsa Miracle li etsa hore u none?
Li-noodle tsa mohlolo ke lijo tse makatsang tse tlatsang 'mele le tse nang le lik'hilojule tse tlase. Li-noodle tsena li ruile ka glucomannan, e leng faeba e nang le melemo ea bophelo bo botle. Ha e le hantle, lithuto tse ngata li bontšitse hore glucomannan ha e u thuse feela ho theola boima ba 'mele, empa hape e ka hloekisa mala a hao le ho imolla ho sokela.
Ke hobane'ng ha li-noodle tsa shirataki li etsa hore u nyeke mantle?
Joalo ka mehloli e meng ea faeba e qhibilihang, li-noodle tsa shirataki li ka thusa ho thusa tšilo ea lijo le ho khothaletsa ho tsamaea ha mala khafetsa. Sena se ka thusa batho ba nang le bothata ba ho patoa kapa ba batlang ho eketsa ho ja ha bona faeba ho ntlafatsa tšilo ea lijo ka kakaretso. Li-noodle tsa Shirataki ha li siloe ka botlalo. Ha li ntse li tsamaea, li hlasimolla mesifa e ka maleng. Li hloekisa tšilo ea lijo 'me li khothalletsa ho tsitsa ha mantle a bonolo ha li ntse li feta.
Na Miracle Noodles e na le boleng bofe ba phepo?
Phepo. Hobane ke faeba le metsi feela mme ha e na divithamine kapa diminerale. Faeba ya dijo e thusa ho boloka tshebetso e tloaelehileng ya mala a mmele wa motho mme e tsejwa e le phepo ya bosupa mmeleng wa motho.



