Reise ea Prebiotic Instant | reise e iphuthumatsang | Reise ea Ketoslim Mo Prebiotics
Mabapi le ntho
Reise e iphuthumatsang ea prebiotic hang-hange loketse haholo tšebeliso ea letsatsi le letsatsi. E ka beoa ofising kapa ea nkuoa ha u hloa lithaba kapa u hloma liahelo. Ha u lapile, u ka e ja habonolo joaloka li-noodle tsa hang-hang, kahoo e boetse e bitsoa raese ea hang-hang. Sephutheloana se seng le se seng se boima ba ligrama tse 100. U ka eketsa tatso eo u e ratang kapa lijo tse ka thoko, tse kang curry le risotto. Haeba u e isa kantle, beha raese ka setshelong, tšela metsi a chesang 'me u emele metsotso e seng mekae pele u e ja.
Ketoslim Moke moetsi oa litsebi oa tlhahiso ea konjac le oa thekiso e ngata. U ka ikopanya le rona bakeng sa ho etsa hore e be ea hau. Ebang ke bongata bo boholo kapa bo bonyenyane, re tla leka ka hohle ho fihlela litlhoko tsa hau.
MOKHOA OA HO SEBELISA/HO JEOA
-
Metsi a belang ho fihlela mocheso o fihla likhatong tse 100 tsa Celsius.
2. Tšela raese eohle ka sekotlolong se seholo kapa ka har'a sephutheloana.
3. Tšela metsi a chesang, ema metsotso e ka bang 25.
4. Kenya lijana tse ling kapa metsoako efe kapa efe eo u e ratang.
5. Natefeloa ke lijo tsa hau tse monate hona joale!
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Raese ea Instant Prebiotic |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 100g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, phofo ea meroho, Metsi |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | ha ho na gluten/ liketsahalo tsa kantle/ tsa sesole |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena 2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 3. OEM le ODM le OBM lia fumaneha 4. Mehlala ea mahala5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 6Kcal |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0g |
| K'habohaedreite: | 1.6g |
| Sodium: | 6mg |
Ithute haholoanyane ka lihlahisoa tsa Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. ke moetsi oa lijo tsa konjac tse nang le lisebelisoa tsa tlhahlobo tse hlomelitsoeng hantle le matla a tekheniki a matla. Ka mefuta e mengata, boleng bo botle, litheko tse utloahalang le meralo e metle, lihlahisoa tsa rona li sebelisoa haholo indastering ea lijo le liindastering tse ling.
Melemo ea rona:
• Phihlelo ea indasteri ea lilemo tse 10+;
• Sebaka sa ho lema sa disekwere tse fetang 6000;
• tlhahiso ea selemo le selemo ea lithane tse 5000+;
• Basebetsi ba fetang 100;
• Linaha tse fetang 40 tse romelang thepa kantle ho naha.
Potso: Na li-noodle tsa konjac li mpe ho uena?
Karabo: Tjhe, ho bolokehile hore o ka ja.
Potso: Ke hobane'ng ha li-noodle tsa konjac li thibetsoe?
Karabo: E thibetsoe Australia ka lebaka la kotsi e ka bang teng ea ho khangoa.
Potso: Na ho lokile ho ja li-noodle tsa konjac letsatsi le letsatsi?
Karabo: E empa eseng kamehla.




