Li-noodle tsa Konjac Oat Udon tse theko e tlaase ka ho fetisisa tsa pasta e phetseng hantle le li-noodle tsa hang-hang | Ketoslim Mo
- E khothalletsa ho ja lijo tse phetseng hantle - Li-noodle tsa Konjac Udonke lijo tse monate tsa mantlha tse khothalletsang ho theola boima ba 'mele hantle ka 73kJ feela ea lik'hilojule ka 100g. Li fumaneha ka litatso tse ling tse kangUdon e se nang letholeSpinach Udon, noodle e 'ngoe le e 'ngoe ha e na tsoekere ka ho feletseng, ha e na gluten 'me e na le lik'hilojule tse tlase.
- E thehiloe Konjac- Li-noodle tsa Oatmeal Udon li entsoe ka motsoako o ikhethang,semela sa konjac, e leng naha e ka boroa-bophirima ho Chaena mme e na leglucomannan, faeba e phetseng hantle, ea tlhaho e qhibilihang e thusang tšilo ea lijo le ho theola boima ba 'mele.
- Mokhoa o Motle oa ho Latsoa ho E-na le Li-noodle tsa Konjac Udon Oat-- Sebeletsa li-noodle tsa oat ka kopi e le 'ngoe ho isa ho tse peli tsa metsi bakeng sa mokhoa o monate oa ho shebella seo u se jang. Hang ha likhoele tsena li kopana le metsi nakong ea tšilo ea lijo, li thusa ho tlatsa mpa ea hao, li etsa hore u ikutloe u khotsofetse 'me li thusa ho theola boima ba' mele.
Ketoslim moCo., Ltd. ke moetsi oa lijo tsa konjac tse nang le lisebelisoa tsa tlhahlobo tse hlomelitsoeng hantle le matla a matla a botekgeniki. Ka mefuta e mengata, boleng bo botle, litheko tse utloahalang le meralo e metle, lihlahisoa tsa rona li sebelisoa haholo indastering ea lijo le liindastering tse ling. Re fana katheko e kholo ea li-noodle tsa konjac.
Melemo ea rona:
• Phihlelo ea indasteri ea lilemo tse 10+;
• Sebaka sa ho lema sa disekwere tse fetang 6000;
• tlhahiso ea selemo le selemo ea lithane tse 5000+;
• Basebetsi ba fetang 100;
• Linaha tse fetang 40 tse romelang thepa kantle ho naha.
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | li-noodle tsa oat tsa konajcKetoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi, titanium dioxide, faeba ea oat |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | gluten/mafura/ha e na tsoekere, e na le lik'habohaedreite tse tlase/faeba e ngata |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea sebaka se le seng Chaena 2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 3. OEM & ODM & OBM ea fumaneha 4. Mehlala ea mahala5. MOQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 37Kcal |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0g |
| K'habohaedreite: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
Li-noodle tsa Oat Udon Lijo tse potlakileng tsa Sechaena tse phetseng hantle Lijo tse tsebahalang tsa vegan tsa ho theola boima ba 'mele
Lintho tse ling tseo u ka li hlahlobang
Na li-noodle tsa konjac li phetse hantle?
Lihlahisoa tsa Konjac li ka ba le melemo ea bophelo bo botle. Mohlala, li ka fokotsa tsoekere maling le maemo a k'holeseterole, tsa ntlafatsa bophelo bo botle ba letlalo le mala, 'me tsa khothalletsa ho theola boima ba' mele ka ho eketsa maikutlo a ho khora. Joalo ka tlatsetso efe kapa efe ea lijo e sa laoleheng, batho ba nang le mathata a mala kapa maemo a sa pheleng hantle ba eletsoa ho buisana le ngaka pele ba nka konjac.
Ke hobane'ng ha Australia e ile ea thibela konjac?
Li-noodle tsa Konjac li na le faeba e habeli ho feta pasta e tloaelehileng. Faeba ea eona ea glucomannan, e leng faeba ea metso ea konjac, e etsa hore mpa e ruruhe ho etsa hore motho a ikutloe a khotše. e sebelisoa e le sejo se matlafatsang lijong tse itseng. Australia, e ile ea thibeloa e le tlatsetso ka 1986 ka lebaka la monyetla oa eona oa ho ba kotsi ea ho khangoa le ho thibela mpa.
Nka pheha li-noodle tsa konjac tse omisitsoeng joang?
Kenya li-noodle tse omileng ka sekotlolong, tšela ka metsing a belang ebe u li inela metsotso e 10. Li-noodle tse omileng li tla ba bonolo butle-butle. Pheha metsi ka pitseng, eketsa li-noodle, u li phehe metsotso e 10, eketsa metsoako, linoko le lijana tse ka thoko, ebe u li kha 'me u je.




