Li-noodle tsa konjac udon tse rekisoang ka bongata bakeng sa ho theola boima ba 'mele tse ikhethileng | Ketoslim Mo
Noodle ea Konjac udonke lijo tse ikhethang, tse etsang hore batho ba ikutloe ba khotše, kahoo ba laola ho ja lijo tse ling tse nang le lik'hilojule tse ngata ho fihlela phello ea ho theola boima ba 'mele, empa ka lik'hilojule tse fokolang haholo.
Tsenali-noodle tsa ho theola boima ba 'meleli na le glucomannan e ngata, e entsoeng ka motso oa konjac hophofo ea konjac'me e sebetsoa ho ba li-noodle tsa raese, maggi noodles kapa ramen noodles. Ha e le hantle, lithuto tse ngata li bontšitse hore glucomannan e ka u thusa ho theola boima ba 'mele.
Li-noodle tsa konjac tse se nang gluten tsa pasta shirataki 270g
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Li-noodle tsa Konjac-Ketoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | gluten/mafura/ha e na tsoekere,khabohaedreite e tlase/faeba e ngata |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 103. OEM le ODM le OBM lia fumaneha4. Mehlala ea mahala 5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 5Kcal |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0 g |
| K'habohaedreite: | 1.2g |
| Sodium: | 0mg |
Boleng ba Phepo
Sebaka se Loketseng sa Lijo--Lijo tse Phelisang Hantle
E thusa ho theola boima ba 'mele
Likhalori tse tlase
Mohloli o motle oa faeba ea lijo
Faeba ea lijo e qhibilihang
Fokotsa hypercholesterolemia
E lumellana le Keto
Hypoglycemia e phahameng
U ka 'na ua rata hape
Ho bona ho eketsehileng, tobetsa mona:
Lijo tsa konjac ke eng | Ketoslim Mo
Mokhoa oa ho etsa konjac| Ketoslim Mo
Mokhoa oa ho lokisa li-noodle tsa mohlolo
Moo u ka rekang li-noodle tsa mohlolo | Ketoslim Mo
Na li-noodle li molemo bakeng sa ho theola boima ba 'mele?
Ho ja konjac ho ka thusa 'mele oa motho ho theola boima ba' mele. Taba ea pele, konjac e na le glucomannan, e tla ruruha ka mor'a ho kena 'meleng oa motho, e etse hore batho ba ikutloe ba khotše, e fokotsa takatso ea lijo ea 'mele oa motho, kahoo e fokotsa ho ja lijo tse nang le lik'hilojule, tse nang le phello e itseng ho theoleng boima ba 'mele. Taba ea bobeli, konjac e ruile ka fiber ea lijo, e ka khothalletsang ho potoloha ha mala a motho, ea potlakisa ho intša ha motho le metsi, ea khutsufatsa nako ea bolulo ba lijo 'meleng oa motho,' me ea ba le phello e ntle ho theoleng boima ba 'mele. Ho phaella moo, konjac le eona ke mofuta oa lijo tsa alkaline tse molemo bakeng sa 'mele. Haeba batho ba nang le asiti ba ja konjac, ntho ea alkaline e ka konjac e ka kopanngoa le ntho ea asiti 'meleng ho khothaletsa metabolism ea motho le ho potlakisa tšebeliso ea lik'hilojule, e nang le phello e ntle ho theoleng boima ba' mele. Leha ho le joalo, ho lokela ho hlokomeloa hore hobane konjac e na le starch e itseng, ho e ja ho feteletseng ho bonolo ho eketsa mocheso 'meleng' me ho na le phello e fapaneng ea ho ea hole haholo, kahoo re hloka ho ba hlokolosi. Haeba o batla ho theola boima ba 'mele hantle, o hloka ho kopanya lijo le boikoetliso hore o phele hantle
Na Chowmein e loketse ho theola boima ba 'mele?
Ho ja stir-fry e tloaelehileng ha ho na phello ho theoleng boima ba 'mele,' me ho ke ke ha ba le phello efe kapa efe, empa haeba u ja li-noodle tsa konjac, li na le glucomannan e ka khothalletsang motsamao oa mala, ea felisa chefo 'meleng, e le ho fihlela phello ea ho theola boima ba' mele.
Na li-noodle li ka u nontša?
Ha ke tsebe hore na li-noodle tse tloaelehileng li tla u nontša, empa li-noodle tsa konjac ka sebele li ke ke tsa u nontša, ho fapana le hoo. Li-noodle tsa konjac li tla u nontša.





