Li-noodle tsa hang-hang Lijo tsa Konjac Ketoslim-mo e monate Vermicelli Sauerkraut Tatso
Mabapi le ntho ena:
Pasta e tšesaane:e ka shebahala joaloka li-noodle tse tloaelehileng tsa pasta (spaghetti), empa li molemo haholo bakeng sa bophelo ba hau. Pasta ea rona e tšesaane e tsebahalang kamehla keli-noodle tse nang le lik'hilojule tse tlase, kahoo e phethahetse bakeng sasebaka sa lijo.
Risepe ea boholo-holo: Li-noodle tsa mohlolo kapa lihlahisoa tsohle li entsoe kasemela sa konjac(hammoho le metsi a nang le lime a nang le diminerale ho thusa di-noodle ho boloka sebopeho sa tsona). Ke ka tsela e tshwanang baitlami ba Mabuddha ba ileng ba hlahisa di-noodle tsena ba di entseng dilemo tse fetang 1,400 tse fetileng Chaena le Japane ya boholo-holo!
Mokhoa o mong oa ho khetha litatso: Likhalori tse tlase tse nang le lik'habohaedreite tse tlase kapa tse se nang gluten ha ho bolele hore u ke ke ua natefeloa ke lijo tse monate, re u fa tse ngatalitatsoho khetha, khetha e 'ngoe ho qala mokhoa oa hau o mocha oa ho ja o phetseng hantle hona joale!
Melemo e mengata: E entsoe kamotso oa konjac, e tletseng faeba ea lijo, e na le bongataGlucomannan. Ho bontšitsoe hore e thusa ho fokotsa maemo a tsoekere maling ho batho ba nang le lefu la tsoekere le ho hanyetsa insulin. Hobane faeba e tiileng e liehisa ho ntšoa ha mpa, maemo a tsoekere maling le a insulin a eketseha butle-butle ha limatlafatsi li monngoa maling a hao. Faeba ea tsona e tiileng e liehisa ho ntšoa ha mpa, kahoo u lula u khotše nako e telele 'me u qetella u ja hanyane.
MOKHOA OA HO SEBELISA/HO JEOA:
1. Phutholla sephutheloana.
2. E loketse ho jeoa, noodle ena ea konjac ea hang-hang e ka jeoa ntle le ho ema.
3. Sohle seo o hlokang ho tshwenyeha ka sona ke hore na o ka nna wa lla hakae ha o ntse o natefeloa ke noodle ena e monate ya setso e bōpehileng jwalo ka spaghetti.
Li-tag tsa Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Noodle ea Konjac ea hang-hang-Ketoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 180g |
| Motsoako oa Motheo: | Metsi,Phofo ea Konjac |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 64Kcal |
| Likaroloana: | Ha e na gluten/ E na le lik'habohaedreite tse tlase/ |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea ho emisa ho le mong Chaena 2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 3. OEM & ODM & OBM ea fumaneha 4. Mehlala ea mahala 5. MOQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 64Kcal |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 2.6g |
| K'habohaedreite: | 7.4g |
| Sodium: | 1026mg |
Lintho tse ling tseo u ka li hlahlobang
Batho ba boetse ba botsa
konjac Food ke eng | Ketoslim Mo
Li-noodle tsa Konjac tsa Pasta e Botenya ke Eng?
Phello ea bokaholimo ba konjac oat e na le eng | Ketoslim Mo
Ke hobane'ng ha konjac e bitsoa lijo tse ntle ka ho fetisisa tsa phepo | Ketoslim Mo
Na ho kotsi ho ja li-noodle tsa Shirataki tse se nang likhalori tse se nang lik'habohaedreite letsatsi le letsatsi? Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. ke moetsi oa lijo tsa konjac tse nang le lisebelisoa tsa tlhahlobo tse hlomelitsoeng hantle le matla a tekheniki a matla. Ka mefuta e mengata, boleng bo botle, litheko tse utloahalang le meralo e metle, lihlahisoa tsa rona li sebelisoa haholo indastering ea lijo le liindastering tse ling.
Melemo ea rona:
• Phihlelo ea indasteri ea lilemo tse 10+;
• Sebaka sa ho lema sa disekwere tse fetang 6000;
• tlhahiso ea selemo le selemo ea lithane tse 5000+;
• Basebetsi ba fetang 100;
• Linaha tse fetang 40 tse romelang thepa kantle ho naha.
konjac Food ke eng | Ketoslim Mo
mokhoa oa ho etsa konjac| Ketoslim Mo
Phello ea bokaholimo ba konjac oat e na le eng | Ketoslim Mo
Ke hobane'ng ha konjac e bitsoa lijo tse ntle ka ho fetisisa tsa phepo | Ketoslim Mo
Na ho kotsi ho ja li-noodle tsa Shirataki tse se nang likhalori tse se nang lik'habohaedreite letsatsi le letsatsi? Ketoslim Mo
Ithute haholoanyane…
Ngola molaetsa oa hau mona 'me u o romelle ho rona








