shirataki lasagna Customized Konjac Cold Noodles | Ketoslim Mo
Keto e nang le lik'habohaedreite tse tlaselasagna ea shiratakie ka etsoa ka mekhahlelo e sekete ea lipanekuku, bohareng bo koahetsoe ka soso, ka meroho e seng e loketse ho jeoa le nama e halikiloeng ea Patty, e jeoa e hlafunang haholo, mofuta ona oa konjac o entsoeng ka lasagne,li-noodle tsa konjac tsa shiratakiHo ja ho ke ke ha chesa, mokotla o boima ba digrama tse 270, ke boima ba motho a le mong. E ka fetoloa hore e be ea hau, ha e hloke sampole ea OEM/ODM.
Li-noodle tsa konjac tse entsoeng ka mokhoa o ikhethileng tsa letlalo le batang tse 270g, shirataiki e hloekileng e nang le lik'habohaedreite tse tlase, li-noodle tsa Konjac tse batang
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | konjac lasagna-Ketoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | gluten/mafura/ha e na tsoekere,khabohaedreite e tlase/ |
| Mosebetsi: | ho theola boima ba 'mele, ho theola tsoekere maling,li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 103. OEM le ODM le OBM lia fumaneha4. Mehlala ea mahala5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 5Kcal |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0 g |
| K'habohaedreite: | 1.2g |
| Sodium: | 0 mg |
Boleng ba Phepo
Sebaka se Loketseng sa Lijo--Lijo tse Phelisang Hantle
E thusa ho theola boima ba 'mele
Likhalori tse tlase
Mohloli o motle oa faeba ea lijo
Faeba ea lijo e qhibilihang
Fokotsa hypercholesterolemia
E lumellana le Keto
Hypoglycemia e phahameng
Risepe ea Lasagne ea Konjac




