faeba ea motso oa konjac lijo tse felletseng hotpot e nang le moriri mpa e nang le fiber e nang le lik'hilojule tse tlase
About Ketoslim mo
Ketoslim moCo., Ltd. ke moetsi oalijo tsa konjacka lisebelisoa tsa liteko tse hlomelitsoeng hantle le matla a tekheniki a matla. Ka mefuta e mengata, boleng bo botle, litheko tse utloahalang le meralo e metle, lihlahisoa tsa rona li sebelisoa haholo indastering ea lijo le liindastering tse ling.
Melemo ea rona:
• Phihlelo ea indasteri ea lilemo tse 10+;
• Sebaka sa ho lema sa disekwere tse fetang 6000;
• tlhahiso ea selemo le selemo ea lithane tse 5000+;
• Basebetsi ba fetang 100;
• Linaha tse fetang 40 tse romelang thepa kantle ho naha.
Li-tag tsa Sehlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | lijo tsa vegan tsa konajc-Ketoslim Mompa e nang le moriri |
| Boima bo kahare | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac(Phofo ea Konjac), Metsi |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | gluten/mafura/ha e na tsoekere, carlorie e tlase/faeba e ngata |
| Mosebetsi: | ho theola boima ba 'mele, ho theola tsoekere maling,li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 3. OEM le ODM le OBM lia fumaneha 4. Mehlala ea mahala5.MoQ e tlase |
Motsoako o mong: phofo ea leoatle
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 17Kcal |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0 g |
| K'habohaedreite: | 2.8g |
| Sodium: | 0mg |
- •E KHOTHALLA MOKHOA OA HO JA O PHETSEHILENG -- Motso oa KonjacLijo tse felletseng tsa faeba, e khothalletsa ho theola boima ba 'mele hantle ka lijo tse monate, e leng 73kJ feela ka ho sebeletsa. E fumaneha ka sebopeho sa mpa se nang le moriri, couscous, spaghetti, lasagna, fettuccine le raese ea konjac, e 'ngoe le e 'ngoe ha e na tsoekere, gluten, le glucomannan e ngata ka ho feletseng.
- • MPA E MEriri e Thehiloeng ho Konjac-- Lijo tse felletseng tsa motso oa Konjac Mpa e nang le moriri e entsoe ka motsoako o ikhethang o tsejoang e le semela sa Konjac, se tsoaletsoeng Asia Boroa-bochabela, 'me se na leGlucomannan, faeba e phetseng hantle le ea tlhaho, e qhibilihang ka metsing e thusang tšilo ea lijo le ho theola boima ba 'mele.
- • Mokhoa o Mong oa ho Latsoa Mpa e Nang le Moriri o Monate Haholo-- Ha e kopantsoe le khalase e le 'ngoe ho isa ho tse peli tsa metsi, mpa e nang le moriri e u lumella ho natefeloa ke tatso e monate, konjac hot pot ke khetho e ntle, ha u ntse u shebile lijo tsa hau. Likhoele tsa Konjac tse fumanoang sejaneng se seng le se seng sa mpa e nang le moriri li na le bokhoni bo botle ba ho monya metsi. Hang ha likhoele tsena li kopana le metsi ha tšilo ea lijo e sila, sena se thusa ho tlatsa mpa, ho etsa hore motho a ikutloe a tletse 'me ho thusa hoho theola boima ba 'mele.
K: Tjhe. Motso wa Konjac o ke ke wa jewa ka ho toba, kamora ho sebetswa, o na le khabohaedreite e tlase.
Sehlahisoa se secha sa 2021 lijo tse phetseng hantle tsa konajc lijo tse tummeng tsa hotpot tse nang le moriri o monate oa konajc lijo tsa vegan
1. Na konjac e bolokehile ho jeoa?
Konjac ntle le ts'ebetso efe kapa efe e chefo, ho molemo ho e ja kamora ho sterilization.
2. Na motso oa konjac ke k'habohaedreite?
Tjhe, e tletse Glucan-mannan, mofuta wa faeba ya dijo e qhibilihang metsing.




