Dry Straight pasta HALAL noodles Ketoslim Mo Shirataki slimming noodle 100g
Mabapi le ntho ena
Oma o otlolohilepastake mofuta oanoodle ea hang-hang, seo se bonolo haholo,sesoleHo sebelisa kapa ho ja kantle ka bobeli ke khetho e ntle ka ho fetisisa. 100 gram ka ho sebeletsa, khetho e bohlale bakeng sa ho etsa hore na u leetong kapa u hloa lithaba. Pele ho Keresemese, re u khothaletsa noodle ena e ncha ea hang-hang e nang le theolelo. E entsoe ka motso oa konjac, e tletsefaeba ea lijo. Ke nako efe eo o ikutlwang o lapile ka yona nako e telele. Ha e le hantle ha ho na tatso, o ka eketsa metsoako efe kapa efe eo o e ratang, e bonolo ho e pheha bakeng sa hao, ho e belisa kapa ho e besa feela ka bobedi di a amoheleha.
MOKHOA OA HO SEBELISA/HO JEOA
1. Kenya lijo tse phehiloeng karaeseka sekotlolong se senyenyane
2. Beha pad e futhumatsang 'me u tšele metsi a mocheso oa kamore ka sekotlolong se seholo ho ea tlase ho se senyenyane.
3. Beha sekotlolo se senyenyane ka holim'a sekotlolo se seholo. Koahela ntho e 'ngoe le e 'ngoe ka sekoahelo.
4. Emela metsotso e ka bang 15.
5. Ha feela mouoane o tsoa ka sekotlolong, natefeloa ke viand ea hau!
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Pasta e omileng e otlolohileng |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 100g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, starch ea litapole, metsi, lijo tse ling |
| Nako ea ho boloka lintho | Likhoeli tse 18 |
| Likaroloana: | Ha e na gluten/Ha e na mafura/ Ha e amohelehe ho Keto |
| Mosebetsi: | E bonolo/ E loketse ho jeoa |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 103. OEM le ODM le OBM lia fumaneha4. Mehlala ea mahala5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 221Kcal |
| Protheine: | 1.9g |
| Mafura: | 0g |
| K'habohaedreite: | 52.3g |
| Sodium: | 11mg |
VIDEO
Ithute haholoanyane ka lihlahisoa tsa Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. ke moetsi oa lijo tsa konjac tse nang le lisebelisoa tsa tlhahlobo tse hlomelitsoeng hantle le matla a tekheniki a matla. Ka mefuta e mengata, boleng bo botle, litheko tse utloahalang le meralo e metle, lihlahisoa tsa rona li sebelisoa haholo indastering ea lijo le liindastering tse ling.
Melemo ea rona:
• Phihlelo ea indasteri ea lilemo tse 10+;
• Sebaka sa ho lema sa disekwere tse fetang 6000;
• tlhahiso ea selemo le selemo ea lithane tse 5000+;
• Basebetsi ba fetang 100;
• Linaha tse fetang 40 tse romelang thepa kantle ho naha.
Potso: Na li-noodle tsa konjac li mpe ho uena?
Karabo: Tjhe, ho bolokehile hore o ka ja.
Potso: Ke hobane'ng ha li-noodle tsa konjac li thibetsoe?
Karabo: E thibetsoe Australia ka lebaka la kotsi e ka bang teng ea ho khangoa.
Potso: Na ho lokile ho ja li-noodle tsa konjac letsatsi le letsatsi?
Karabo: E empa eseng kamehla.




