Li-noodle tse se nang lik'hilojule tse felletseng lijo tse ngata tsa Konjac kelp noodles | Ketoslim Mo
Ligrama tse ling le tse ling tse 100 tsali-noodle tse se nang lik'hilojulekaofelalijoBoleng ba lik'hilojule bo lekana le li-chips tse ka bang 1 tsa litapole le libanana tse 0.2, ho ja lik'hilojule tse fokolang ho lekana le ho matha ho tloaelehileng ha basali hora e le 'ngoe, ho sesa lihora tse 1.5, yoga lihora tse 3,pasta e nang le lik'habohaedreite tse tlase, tatso Q bapala ka tsela e matla, e ka hadika, e belisa, sopho, e kopanya
Li-noodle tse metsi tse nang le lik'habohaedreite tse tlase tsa konjac spaghetti tse hloekileng tse metsi tse rekisoang ka bongata
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | lijo tse felletseng tsa konjac kelp noodles-Ketoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | gluten/mafura/ha e na tsoekere, e na le lik'habohaedreite tse tlase/faeba e ngata |
| Mosebetsi: | ho theola boima ba 'mele, ho theola tsoekere maling,li-noodle tsa konjac tse se nang letho |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 103. OEM le ODM le OBM lia fumaneha4. Mehlala ea mahala5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 4KCal |
| Tsoekere: | 0g |
| Mafura: | 0 g |
| K'habohaedreite: | 3.1g |
| Sodium: | 0mg |
Boleng ba Phepo
Sebaka se Loketseng sa Lijo--Lijo tse Phelisang Hantle
E thusa ho theola boima ba 'mele
Likhalori tse tlase
Mohloli o motle oa faeba ea lijo
Faeba ea lijo e qhibilihang
Fokotsa hypercholesterolemia
E lumellana le Keto
Hypoglycemia e phahameng
Ke li-noodle life tse se nang lik'hilojule?
| Lijo tse Feletseng tsa Li-noodle tse Hlollang | Li-noodle tsa Shiratakili entsoe ka glucomannan, e leng faeba e ntšitsoeng motsong oa konjac. Hobane faeba e feta ka maleng a hau ntle le ho siloa 'me e etsa hore u ikutloe u khotše, li-noodle tsa Wholefoods shirataki ha e le hantle ha li na lik'hilojule ebile ha li na lik'habohaedreite. |
| Lijo Tse Felletseng | Ke eng e phetseng hantle, raese e se nang letho kapali-noodle tsa konjaclijo tse felletseng?... Ha re bapisa, ligrama tse 100 tsa raese e tšoeu li na le lik'hilojule tse 175. Ligrama tse 50 tsa li-noodle (tse omileng, tse tala) le tsona li na le palo e tšoanang ea lik'hilojule. Kahoo palo e tšoanang ea li-noodle (mohlala, 100g) e tla fana ka lik'hilojule tse ngata. |
| Likhalori tsa Kelp Noodles | Likhalori tse 6 |
Konjac: Tlhahisoleseding e qaqileng
Konjac (Amorphophallus konjac K. Koch) ke ya lelapa la Araceae, mme e tswa Asia Borwa-botjhabela. E hodiswa borwa le borwa-botjhabela ba Chaena le Vietnam. Dipalesa tsa yona di hlahiswa hodima spate e lefifi e putswa, e nang le tuber e teteaneng e ka holang ho fihlela ho 30 cm ka bophara.
Sekotwana se omisitsweng le se sitilweng se bitswa phofo ya konjac, eo konjac glucomannan1 e fumanwang ho yona.
Nalane
Konjac e 'nile ea sebelisoa Chaena, Japane le Asia Bochabela e le lijo.
Melemo
Glucomannan ke faeba e qhibilihang e eketsang maikutlo a ho tlala le ho o thusa ho theola boima ba 'mele.




