Reise ea Konjac e Omisitsoeng ea Keto e Mebala e Meraro | Reise ea Glycemic e Tlase | Ketoslim Mo
Mabapi le ntho
Ketoslim Mo'Mala oa Keto Tri-ColorRaese ea Konjac e Omilengke sehlahisoa se nang le phepo e ntle le se monate se nang le index e tlase ea glycemic, se etselitsoeng ka ho khetheha ba latelang lijo tsa ketogenic. E entsoe ka konjac, meroho ea metso e nang le lik'hilojule tse tlase, e nang le faeba e ngata, re u fa mokhoa o mong oa raese ea setso.
E tla ka mebala e meraro e khanyang, e pherese, e tala le e mosehla, e emelang lithollo tse tharo, e eketsa mefuta e fapaneng lijong tsa hau.raese ea konjacHa e na ho khotsofatsa tatso ea hau feela empa e tla boela e eketse 'mala o monate lijong tsa hau tsa keto.
Tšobotsi ena
Likarolo tse hlano tsa bohlokoa tsa keto ea mebala e meraroraese ea konjacSehlahisoa se nang le index e tlase ea glycemic:
1. Lijo tsa setso tsa setso tsa meroho tse loketseng tsa Sechaena
2. Khetha ho lema motheo oa tlhaho
3. Ho lema tikoloho, ha ho na manyolo a lik'hemik'hale kapa chefo e bolaeang likokoanyana
4. Tlhahlobo ea letsoho ho netefatsa boleng ba sehlahisoa
5. Lihlahisoa tsa setifikeiti
Melemo
Melemo e 4 e meholo ea raese ea konjac ea keto ea mebala e meraro sehlahisoa se nang le index e tlase ea glycemic:
1. Phepo e nepahetseng, mafura a fokolang le ho nkela lijo tse feletseng sebaka
2. Glycemic e tlase/Gi e tlase
3. E loketse batho ba nang le lefu la tsoekere
4. Khetho ea lijo-thollo, tse tletseng le tse hlafunang
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Raese ea Konjac e mebala e meraro |
| Motsoako oa Motheo: | Raese, phofo ea nyalothe, phofo ea poone, phofo ea litapole tse pherese, phofo ea litapole tse tsoekere, phofo ea litapole, phofo ea buckwheat, phofo ea oat, phofo ea quinoa, phofo ea harese ea lithaba, phofo ea protheine ea koro, phofo ea faeba ea lijo, phofo ea melon e babang, phofo ea cordyceps militaris, phofo ea celery, phofo ea linaoa tsa mung, phofo ea yam, phofo ea motso oa kudzu, setlolo sa makhasi a mulberry, phofo ea wolfberry, phofo ea peo ea folaxe,phofo ea konjac, phofo ea poria, starch e ngata ea poone (e hanelang amylose), letsoai le jeoang |
| Likaroloana: | Gi e Tlase/Mafura a tlase/Khabohaedreite e Tlase/Sodium e Tlase |
| Mosebetsi: | Ho Fokotsa Boima ba 'Mele, Phokotso ea Tsoekere Maling, Lijo tse ling tsa Lefu la Tsoekere |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Boima bo kahare: | e ka fetoloang |
| K'habohaedreite: | 75.2g |
| Sekhahla sa Mafura: | 1.7g |
| Bophelo ba Shelofo: | Likhoeli tse 12 |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea sebaka se le seng |
| 2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 10 | |
| 3. OEM ODM OBM e fumaneha | |
| 4. Mehlala ea mahala | |
| 5. MOQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea Phepo
| Lintlha tsa Phepo e Nepahetseng | |
| Litšebeletso tse 2 ka setshelo | |
| Boholo ba ho seha | Sephutheloana sa halofo (100g) |
| Chelete ka ho sebeletsa: | 356 |
| Likhalori | |
| %Boleng ba Letsatsi le Letsatsi | |
| Mafura ohle 1.7g | 3% |
| Mafura a Khorileng 0g | 0% |
| Mafura a Fetotsoeng 0g | |
| Kakaretso ea lik'habohaedreite 75.2g | 25% |
| Protheine 7.4g | 12% |
| Faeba ea Lijo 2.6g | 10% |
| Tsoekere e felletseng 0g | |
| Kenya 0g ea Tsoekere e Ekelitsoeng | 0% |
| Sodium 42g | 2% |
| Ha se mohloli o moholo oa lik'hilojule tse tsoang mafura, mafura a khotše, mafura a trans, k'holeseterole, tsoekere, vithamine A, vithamine D, calcium le tšepe. | |
| *Liphesente tsa Litekanyetso tsa Letsatsi le Letsatsi li thehiloe lijong tsa lik'hilojule tse 2,000. | |
Setšoantšo se qaqileng
Maemo a Sebetsang
Feme






