li-noodle tsa konjac tse tšesaane pasta e ngata ea konjac ea tlhaho | Ketoslim Mo
li-noodle tsa konjac tse tšesaane tsa pastaMetswako e meholo ke phofo ea konjac, e fapaneng le li-noodle tse ling tsa pasta fettuccine kapa ricerice ka sebopeho sa eona, lasagna e bataletse, enali-noodlee chitja, 'me ehlile sena ha se khetholle hore na lijo li monate kapa che, ha li na Gluten haholo ebile li na le faeba e ngata, li tla ka sephutheloana sa ligrama tse 270, 'me u ka iketsetsa sephutheloana sa kantle seo u se batlang.
Wholesale gluten mahala konjac shirataki pasta e tlaase khalori Konjac Udon Noodle
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Li-noodle tsa Konjac Udon-Ketoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | ha e na gluten/mafura/ha e na tsoekere, e na le lik'habohaedreite tse tlase/e na le faeba e ngata |
| Mosebetsi: | fokotsa boima ba 'mele, tsoekere e tlase maling, li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 103. OEM le ODM le OBM lia fumaneha4. Mehlala ea mahala 5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 5Kcal |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0 g |
| K'habohaedreite: | 1.2g |
| Sodium: | 0mg |
Boleng ba Phepo
Sebaka se Loketseng sa Lijo--Lijo tse Phelisang Hantle
E thusa ho theola boima ba 'mele
Likhalori tse tlase
Mohloli o motle oa faeba ea lijo
Faeba ea lijo e qhibilihang
Fokotsa hypercholesterolemia
E lumellana le Keto
Hypoglycemia e phahameng
Na pasta e tšesaane e phetse hantle?
| Mohato oa 1 | Hangata lik'habohaedreite tse belang tsa konjac li molemo bakeng sa bophelo ba hau, empa ho ka ba thata ho li sila bakeng sa batho ba bang ba nang le mathata a mala. Ha u ja konjac, lik'habohaedreite tsena lia bela ka maleng a hao a maholo, moo li ka bakang litla-morao tse fapaneng tsa mala. Empa hape e hloekisa mala a hao, e ntša chefo le litšila 'meleng oa hao. |
| Mohato oa 2 | Ha ho hlokahale hore u tšoenyehe ka bophelo bo botle ba lijo tsena, k'hamphani e 'ngoe le e 'ngoe ea lijo e feta har'a tlhahlobo ea mmuso oa lehae, 'me hape e na le mangolo a mangata a kang: HALAL le KOSHER/IFS/BRC/HACPPCE, thepa e romeloang kantle ho naha e tla feta tlhahlobong ea lekhetho. |
Ithute Haholoanyane ka Lihlahisoa tsa Ketoslim Mo
Na li-noodle tsa konjac li loketse ho theola boima ba 'mele?
Ehlile, lijo tsa gel tse entsoeng ke konjac glucomannan li na le tatso e matla le e khathollang, e leng lijo tse loketseng batho ba ratang botle, boikoetliso le ho theola boima ba 'mele. Ho ja konjac ho ka thusa 'mele oa motho ho theola boima ba 'mele. Ntlha ea pele, konjac e na le glucomannan, e tla ikhohomosa ka mor'a ho kena 'meleng oa motho, e etse hore batho ba ikutloe ba khotše, e fokotsa takatso ea lijo ea' mele oa motho, kahoo e fokotsa ho ja lijo tse nang le lik'hilojule, tse nang le phello e itseng ho theoleng boima ba 'mele. Ea bobeli, konjac e ruile ka fiber ea lijo, e ka khothalletsang ho potoloha ha mala a motho, ea potlakisa ho intša ha motho le metsi, ea khutsufatsa nako ea bolulo ea lijo 'meleng oa motho,' me ea ba le phello e ntle ho theoleng boima ba 'mele. Ho phaella moo, konjac le eona ke mofuta oa lijo tsa alkaline tse molemo bakeng sa 'mele. Haeba batho ba nang le 'mele o nang le asiti ba ja konjac, ntho ea alkaline e ka kopanngoa le ntho ea asiti 'meleng ho khothaletsa metabolism ea motho le ho potlakisa tšebeliso ea lik'hilojule, e nang le phello e ntle ho theoleng boima ba' mele. Leha ho le jwalo, ho lokela ho hlokomelwa hore kaha konjac e na le starch e itseng, ho e ja haholo ho bonolo ho eketsa mocheso mmeleng mme ho na le phello e fapaneng le ho feta tekano, kahoo re hloka ho ba hlokolosi. Haeba o batla ho theola boima ba mmele hantle, o hloka ho kopanya dijo le boikoetliso hore o phele hantle.
Mokhoa oa ho ja li-noodle tsa konjac?
Li-noodle tsa Konjac li ka kopanngoa le li-noodle, tse batang, li-noodle tsa sopho, li-noodle tse halikiloeng, li loketse ho jeoa, li ka kopanngoa le salate ho jeoa: ho ea ka tatso ea hau, li ka eketsa mefuta e fapaneng ea lisoso, metsoako e fapaneng, tsa etsa li-noodle tse tsoakiloeng tse monate. Pheha ho jeoa: li ka bapisa sopho e fapaneng, eketsa lijana tse ka thoko, eketsa li-noodle tsa konjac pheha, li-noodle tsa sopho tse nang le lik'hilojule tse tlase, tse monate le tse loketseng ho jeoa. Li halikiloe ho jeoa: Li-noodle tsa Konjac Q bomb e khathollang, eketsa metsoako e loketseng, stir fry, li-noodle tse halikiloeng tse nang le lik'hilojule tse tlase li ka natefeloa.
Li-noodle tsa konjac li latsoeha joang?
Tatso ea li-noodle tsa konjac ha e latsoehe joaloka ntho leha e le efe. Joalo ka pasta e tloaelehileng, ha li nke lehlakore haholo, 'me li tla nka tatso ea soso efe kapa efe eo u e sebelisang. Leha ho le joalo, haeba u sa li lokise hantle, li-noodle tsa konjac li ka ba le sebopeho se kang rabara kapa se ommeng hanyane. Li se li sebelisitsoe ka litsela tse ling tse fapaneng, haholo-holo ho etsa lijo tse phetseng hantle bakeng sa ho theola boima ba 'mele.




