Li-noodle tsa konjac tsa oat tsa boleng bo holimo tsa fettuccine konjac shirataki bakeng sa ho theola boima ba 'mele | Ketoslim Mo
• Faeba e ngata
Ka hoo e ka bang ha ho na lik'hilojule (ka karolelano lik'hilojule tse 8 ka ligrama tse 200),li-noodle tsa konjac tsa oatli entsoe kaphofo ea konjac,motso oa tsona o entsoeng phofo ebe o etsoa li-noodle tsa bophara bo fapaneng. Li na le lik'hilojule tse tlase haholo, ligrama tse 270 ka pakete, e leng boholo ba motho a le mong, 'me lia tlatsa hobane li na le fiber e ngata ea oat. Ho fapana le 'nali-noodle tsa hang-hang, ho nka metsotso e 3-5 ho pheha 'me ho bonolo ho e ja
Sephutheloana sa li-noodle tsa konjac tsa boleng bo holimo tse se nang gluten Spaghetti ea Hang-hang e nang le mela e hlakileng konjac oat fettuccine
Tlhaloso ea Lihlahisoa
| Lebitso la sehlahisoa: | Konjac Oat Fettuccine-Ketoslim Mo |
| Boima ba 'nete bakeng sa li-noodle: | 270g |
| Motsoako oa Motheo: | Phofo ea Konjac, Metsi |
| Sekhahla sa Mafura (%): | 0 |
| Likaroloana: | ha e na gluten/mafura/ha e na tsoekere, e na le lik'habohaedreite tse tlase/e na le faeba e ngata |
| Mosebetsi: | ho theola boima ba 'mele, ho theola tsoekere maling,li-noodle tsa lijo |
| Setifikeiti: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Sephutheloana: | Mokotla, Lebokose, Sachet, Sephutheloana se le seng, Sephutheloana sa Vacuum |
| Tšebeletso ea Rōna: | 1. Phepelo ea setsi se le seng Chaena2. Phihlelo ea lilemo tse fetang 103. OEM le ODM le OBM lia fumaneha4. Mehlala ea mahala5.MoQ e tlase |
Tlhahisoleseding ea phepo e nepahetseng
| Matla: | 8Kcal |
| Protheine: | 0g |
| Mafura: | 0 g |
| K'habohaedreite: | 0g |
| Sodium: | 0mg |
Hobaneng u re khetha?
Ketoslim mo Co., Ltd. ke moetsi oa lijo tsa konjac tse nang le lisebelisoa tsa tlhahlobo tse hlomelitsoeng hantle le matla a tekheniki a matla. Ka mefuta e mengata, boleng bo botle, litheko tse utloahalang le meralo e metle, lihlahisoa tsa rona li sebelisoa haholo indastering ea lijo le liindastering tse ling.
• Disampole tsa mahala
• MOQ e tlase
• Sephutheloana se etselitsoeng motho ka mong
• Bokhoni ba R&D
• Sehlahisoa se secha sa boleng bo holimo
• Litšebeletso tse 1-1
• Phano ea lihora tse 24
• Phihlelo ea indasteri ea lilemo tse 10+;
• Sebaka sa ho lema sa disekwere tse fetang 6000;
• tlhahiso ea selemo le selemo ea lithane tse 5000+;
• Basebetsi ba fetang 100;
• Linaha tse fetang 40 tse romelang thepa kantle ho naha.
U ka 'na ua rata
Na nka ja li-noodle tsa konjac letsatsi le letsatsi?
Konjac glucomannan, lijo li ruile ka faeba ea lijo e qhibilihang ka metsing, e na le mesebetsi e mengata, leqephe la ka la pele la lebenkele le litaba le hlahisitse lijo tsa konjac, ho thehoa ha lijo tsa gel tsa konjac tse nang le tatso, tse hlabang le tse khathollang, ke se setle sa lihlahisoa tsa botle, empa ha ho khothalletsoe ho ja letsatsi le leng le le leng, boikoetliso bo leka-lekaneng bo lokela ho ba ho feta metsi a mangata.
Ke hobane'ng ha li-noodle tsa konjac li thibetsoe?
Li-noodle tsa Konjac li na le faeba e habeli ho feta pasta e tloaelehileng. Faeba ea eona ea glucomannan, e leng faeba ea metso ea konjac, e etsa hore mpa e ruruhe ho etsa hore motho a ikutloe a khotše. e sebelisoa e le sejo se matlafatsang lijong tse itseng. Australia, e ile ea thibeloa e le tlatsetso ka 1986 ka lebaka la monyetla oa eona oa ho ba kotsi ea ho khangoa le ho thibela mpa.
Na li-noodle tsa konjac li na le lik'hilojule tse 0?
Li-noodle tsa konjac tse batlang li se na lik'hilojule (ka karolelano likhalori tse 8 ka 200g) li etsoa ka motso oa semela sa konjac (konnyaku), se entsoeng phofo pele se fetoloa li-noodle tsa bophara bo fapaneng. Li na le lik'hilojule tse tlase haholo, empa li ntse li tlatsa, hobane li na le faeba e ngata haholo.



